2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Topik e ekleyince ne oluyor affedersiniz bilmediğim için soruyorum kısmetse bende 23 Mayıs'ta bebeğime kavuşucam
Aslında bi şey olmuyor birbirimizi daha kolay takip ediyoruz, doğum tarihi yakın olanlar vs onların haftaları da yakın oluyor haliyle aklına takılan bir şey olursa direk sorabiliyor vs. Yani kısacası bilgi paylaşımı için birbirimizi tanıyoruz diyelim hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

Canım oraya yazamıyoruz açtık diye yasak aman kimse yazmasın bir ban yemeyi daha kalbim kaldırmayacak hemen ekliyorum canım benim inşallah dünyanın en güzel sesini duymaya çok az kalmış

AnladımOsman benide eklermisiniz yaş 35 ilk gebelik 4+6kese görme, 6+3kalp atışı İstanbul

Canım oraya yazamıyoruz açtık diye yasak aman kimse yazmasın bir ban yemeyi daha kalbim kaldırmayacak hemen ekliyorum canım benim inşallah dünyanın en güzel sesini duymaya çok az kalmış
Ay aman bir daha yeme boşver kimseye laf anlatılmıyor, inşallah sağlıkla duyalım hepimiz

Ayy her dk kavga çıkıyor delireceğğim
Benim de geldii cicilerim gerçekten çok rahatlar ya güle güle kullanalım inşallah. Bizim göbekler beni korkutmaya başladı ama
Ayy herkes her şeyi yazıyor biz aksi bir şey söyleyince nasıl sinirleniyorlar yazmayacağım dedim çarpıtılınca dayanamadım yazdım bir şeyler amaaaannn gerçekten ne olacak böyle bu işin sonu göbek tokuşturmaya gidiyor haberin olsun

Herkese tekrardan merhabalar bende geldim
Yaş 27
İlk gebelik
Kese görme ve kalp atışı duyma 6+1
Tahmini doğum tarihi 4 mayıs
İstanbul
Sağlıcakla bebişlerimize kavuşalım inşallah

Kızlar ya ben 49 kiloyla evlendim, zaten 52 kiloya çıkmıştım ama tatilde de iki kilo alıp hamileliğe 54 kiloyla yakalandım ve hiçbir kıyafetim olmuyor şimdiden saçma bir şişlik var ne yapacağız böyle

Ahhh canım benim ben de 54,8 ile gebe kaldım asla 55 değil yapacak şey belli göbek kardeşliği bu sayfa kardeşlik sayfası her şeyin kardeşliği var tabi şaka bir yana şu noktada spor göbek için işe yarar mı bilmiyorum belki kilo kontrolü için olabilir

Kuzu ben sizi anladım siz doktorun böyle demesine şok oldunuz ben de dahil. Ama birden aşı olun diye diretiyosunuz sanıldı ordan çıktı kıvılcım. Aman olan olsun olmayan olmasın herkes kocaman insan eğriyi doğruyu ayırt edicek yaşta
Biraz daha büyüsünler göbek show yaparız

Ahahahhajj aklımdan geçmedi değil en son dedim kime ne anlatıyorsun boşver aaaa
Gerçekten anlatamadık mı anlamadılar mı bizi ben anlamadım ama pes ettim. Orada da gördüm de yazmadım bir daha sen araştırma görevlisiymişsin benim eşim de öğretim görevlisi ben avukat sizde de tam tersiymiş

Ay çok fenalardayım sorma vallahi sonumuz hayır olsun benim baya var göbeğim. Yoktur diyorum olamaz diyorum ödemdir diyorum ama baya baya göbek

Yaaa hayatımda bir kişiye bile aşı ol diye dayatmadım başka işim mi yok kim neyi isterse yapsın sen anlamışsın işte de aynen canım

Ben de tatilde 53 düm sonra besin zehirlenmesinden 48e düştüm tam toparlanıyodum 49,5lara geldim hamile kaldım. Bu seferde kusmalar derken 47,4 tüm en son biliyosunuz işte serum falan filan ama o zaman bile göbeğim vardı şok olmuştum hamile taytına geçtik biz lcw online’dan. Mağaza inanılmaz pahalı kuzu direk online’a bak. Gerçekten her şeyin beli sıkıyor her şeyin pantolon giymek eziyet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…