2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ilk ogluma daha hamile kalmadan besikte bir erkek cocugu gordum demisti. Iki ay sonra hamile oldugum ortaya cikti ve 4-5 farkli doktor 36.haftay kadar kiz dedi. En son doktor erkek dedi ve ispatladi. Ama belli olmaz sonucta mac 90 dakika

Yok artık 36. Haftaya kadar kız mı ay tam bir travma ama kv nin rüya kazanmış etkileyici

Benimde ilki erkek ikinciyede tarama testlerinde erkeğe benzetti ki ben bile gördüm benzettiği yeri kordon degilsr erkek 22 snde kesinleşir ama erkek diye düşünüyorum bende kız olur diye çok umutlandik ama sağlıklı olsunda Kısmet artik

Yok artık 36. Haftaya kadar kız mı ay tam bir travma ama kv nin rüya kazanmış etkileyici
Evet hemde hepsi farkli doktordu. Ustelik jepsi kiz demesine ragmen ben erkek diyordum. Ama en son 30. haftada kiz deyince kabul etmistim. O yuzden suan kiz cocugu 0-6 ay kiyafetleri battaniyeler susler perde hersey var elimde hepsinin etiketi cikip yikandigi icin geri verememistik.En son doktor organin resmini buyutup resim cekip ustunede ben bir erkegim eger kiz dogarsam doktorum kendi pipisini yicekmis yazmisti o yuzden suan kimse bana cocugun cinsiyetini organsiz inandiramaz

En onemlisi saglik tabiki evlat evlattir. Aslinda bir yanim hep erkek istedi cunku iki erkek veya iki kiz arasindaki bag bir erkek bir kizda daha zor kuruluyor. O yuzden oglum icin erkek istemistim. Ama bir yandan da her annede bir kiz cocugunun tadina bakmali anne kiz arasindaki bagi hepimiz biliriz. O yuzden ne gelirse dugun bayram benim icin. Hem erkeksede 5 yasa kadar kiyafet ayakkabi oyuncak almadan gul gibi gecinip gider

Ilk ogluma daha hamile kalmadan besikte bir erkek cocugu gordum demisti. Iki ay sonra hamile oldugum ortaya cikti ve 4-5 farkli doktor 36.haftay kadar kiz dedi. En son doktor erkek dedi ve ispatladi. Ama belli olmaz sonucta mac 90 dakika
Kıyafet falan almis mıydın peki.ayy Dr larada güvenemem ben artık dogurunca alırım kıyafet

Aynen bende öyle dusnuyrom..eşime de dedim erkekse az masraf dedim hemen hemen herşey var ama kızsa kartlar yeniden dağıtılır haberin olsun

Ah ahh genel sorun bence isim erkekte :) kız duymuyoruz valla bu yıl erkek yılı kesin diyorum artık:)

Ay ben aşırı şekilde yoğurttan tiksindim hamilelikte ama bugün çay kaşığına türk kahvesi üzerine bi kaç damla limon sıktım sanırım o iyi geldi. Artık bu da çözüm olmazsa test vericektim mahvoldum kaç gündür

hamilelilte kilo alamaman için herşey oldu lari ya geçmiş olsun muz ye leblebi ye onalr tutar seni. kahveyle limonu da duymuştum.

Kıyafet falan almis mıydın peki.ayy Dr larada güvenemem ben artık dogurunca alırım kıyafet
O kadar çok bence erkek bu diyordum ki 30.haftaya kadar hiç bişey almamıştım. Ama sonra gardımı indirdim. O yüzden 6 aya kadar odasıda dahil olmak üzere herşeye yetecek ladar kız eşyası var elimde

O kadar çok bence erkek bu diyordum ki 30.haftaya kadar hiç bişey almamıştım. Ama sonra gardımı indirdim. O yüzden 6 aya kadar odasıda dahil olmak üzere herşeye yetecek ladar kız eşyası var elimde
Yok şaka yapıyorum zaten de 30 dan sonra alırım Allah'ın izniyle..ayy o günleri de görelim inşallah

Kaç gündür muz ve haşlanmış patates yemekten gına geldi vallahi yok kuzu ben 49 dan yukarıyı göremicem heralde onu anladım da aşağı düşmesem bari
49 kilo muu 73 kilo ile hamile kaldım hamile olduğumu öğrenince sigarayı bıraktım 3 kilo aldım üstüne..sonra Dr düşük tehlikesi olabilir biraz yaptican olede 3 kilo aldım şuan da 79 kiloyum nerelere gideyim ben doğuran kadar 100 u görürüm diye korkuyorm

Bende 45 ile hamile kaldım bakalım kaç olcaz bazen nohut yutmuş solucan gibi olacağım gibi geliyor bazende iştahm açılıyor hey maşallah pehlivan gibi olcam diyorm bakalım İlk gebelik fikirsizm.

İkinci gebeliği olanlar bebeğin hareketlerini hissediyo musunuz acaba? İlk oğlumda 20.haftadan sonra hissettim ama bunda sanki biseyler hissediyorm ama emin olamıyorum.sanki biri ittiriyo içerden çok tuhaf sizde var mı bı hareketlilik

Bende 45 ile hamile kaldım bakalım kaç olcaz bazen nohut yutmuş solucan gibi olacağım gibi geliyor bazende iştahm açılıyor hey maşallah pehlivan gibi olcam diyorm bakalım İlk gebelik fikirsizm.
Olsun bizim kilonuz mühim değil onalr sağlıkla kilo alsınlar da..biz veririz ilk oglumdada 92 ile doğuma girdim verdim sonradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…