2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
İştahı açık olanlara bende çok özeniyorum ağız tadıyla birşey yemeyi öyle çok özledim ki en çok tatlı birşeyler yemeyi özledim sırf zorunluluktan birşeyler yemek çok kötü Hamileliğin altın çağı sabırsızlıkla bekleniyoorr bizi çok bekletmesin bir an önce gelsin

Canı ayva çekip eşini market market dolaştıran bir benmiyim ekşi ayva çekti canım limonlu ve tuzlu
Hahahahahaha bu şaka olmalı ya canım o kadar çekiyodu ki annem bulmuş yollamış ben de eşime ballandıra ballandıra anlatıyodum ayvayı az önce

Eklentiler

• EE099895-6288-4A49-BA3E-E2A44A20B26F.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 60
Aslında mevsimi gelmek üzere. Ama tam olmamış buralarda en azından bi şekilde buldu eşim anlatırken bile ağzım sulandı.

Kızlaarr yıllar önce biri paylaşmıştı mevsiminde bulunmayan meyvelerin bulunduğu manav varmış ankarada bende takip etmiştim baktım oraya eylülde gelmiş buraya bırakıyorum belki ihtiyacınız olur

Eklentiler

• 22B0EB85-888E-410B-916B-64D7C1CA6773.png
    487,3 KB · Görüntüleme: 49
Aslında mevsimi gelmek üzere. Ama tam olmamış buralarda en azından bi şekilde buldu eşim anlatırken bile ağzım sulandı.
Benim eşim işte geç gelcek artık yarın doktordan dönüşte bizde bi şansımızı deneriz bulamazsak internetten alırız gelir ne yapalım

Kızlaarr yıllar önce biri paylaşmıştı mevsiminde bulunmayan meyvelerin bulunduğu manav varmış ankarada bende takip etmiştim baktım oraya eylülde gelmiş buraya bırakıyorum belki ihtiyacınız olur
Sayfaya bakınca canım balkabağı tatlısı çekti keşke canımızın çektiği her şeyi yiyebilsek de alsak

Ayy dimii keşke benim canımda tatlı çekse sadece tuzlu ve ekşi şeyler yiyebiliyorum
Ben soğan sarımsak yiyemediğim halde canım lahmacun çekiyo ama kokusunu duyunca gerçekten bende sorun var tatlı da yiyemiyorum ama görünce canım çekiyo ağzıma atınca o hayalimdeki tat olmuyo inşallah çılgınlar gibi yediğimz günler de gelir

Ay inşallah allahım çok amin gerçi o zaman da kendimizi durdurmaya çalışıcaz bence

10:30 da, uyandım uyuyamıyorum. Bütün gece kalp atışını gördüğüm rüyalar gördüm
İnşallah bugün duyarsınız ben de 6+6’da duymuştum karından.
Bir de ben doktora gittiğimde 9+5 hesapladı ama ultrasonda 10+1 göründü haftasıyla uyumlu göründü yine de nasıl oluyor diye insanın kafası karışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…