2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Ya bir caresi yok mu peki ne iyi gelir ben normalde hiç yasamazdım kabızlık aynı zamanda karnım çok sert ve şişlik var
Ayni sorunu yaşadım endol fitil kullanıp rahatladım hemşire tavsiyesi ile ilaclar aşırı etkiliyor beni zorda kalınca yapıyorum belki fikir olur

Ah kuzum çok geçmiş olsun hepsini atlatacaksin Allah'ın izniyle.

Kızlar ya kafama takıldı bu dönemlerde ilişkiye girilir mi yoksa bebeğe zararı olur mu?
Bana da dedi direk kanama falan yok cok sükür ama kalp atışı duyana kadar ilişki olmasın dedi
Bence sor ben sormadan doktor direk kalp atışı duyuluncaya kadar yasak koydu bana.
Bu ara doktorlar bence herkese diyo bi arkadasın hamile ona da demiş kalp atışı duyana kadar olmasın diye

Yine bir hastane günüüü hadi bakalım bugün hastaneye gidip benimle beraber kan verecek olan hamişlerr inşALLAH sağlıklı yükseliş haberlerini alırızzz

Yine bir hastane günüüü hadi bakalım bugün hastaneye gidip benimle beraber kan verecek olan hamişlerr inşALLAH sağlıklı yükseliş haberlerini alırızzz
ben de gidecektim maalesef gidemedim işten çağırdılar ama test yaptım koyulaşma var demekki hcg yükselmeye devam ediyor diyip ümit buluyorum

Bende bugün kan sonucunu alicam heryer kar yollar kapanmış beyazla bebislerimiz bereketiyle geliyo masaAllahbu arada canım benide eklermisin 4 Şubat son adet tarihim

Bende bugün kan sonucunu alicam heryer kar yollar kapanmış beyazla bebislerimiz bereketiyle geliyo masaAllahbu arada canım benide eklermisin 4 Şubat son adet tarihim
Eklerim hemeenn tabi ki canım öyle oldu valla RABBİM sağlıklı sıhhatli getirtsin inşALLAH Bebişlerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…