2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Günaydın kızlar bugün doktora gidiyorum ilk ultrason inşallah keseyi de görürüm yolundadır her şey dua eder misiniz bana 🙏🙏
İnsallah canım benim ben de gıdıcem ama benim ikinci kalp atışı için öğleden sonra 2.30 da benim de 🧿🤗🤲🧿
Günaydın bende hastanedeyim bugün çoğu kişi hastanede sanırım 😅
Aynen benim de var öğleden sonra 2.30 insallah saglıkla duyarım kalp atışını bebeşimin 🥰🙏🧿

İnsallah canım benim ben de gıdıcem ama benim ikinci kalp atışı için öğleden sonra 2.30 da benim de 🧿🤗🤲🧿

Aynen benim de var öğleden sonra 2.30 insallah saglıkla duyarım kalp atışını bebeşimin 🥰🙏🧿
İnşALLAHH benimde ALLAHın izniyle sağlıkla yükselemsi olsunn amiinnn

Günaydın kızlar bugün doktora gidiyorum ilk ultrason inşallah keseyi de görürüm yolundadır her şey dua eder misiniz bana 🙏🙏
Merhaba aynı sanırım bizim satlar umarım keseyi görürsünüz bebişinizi sağlıkla kucağınıza alırsın inşaah🙏🙏 sizin en son kaçtı beta

günaydın kızlar Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek Papatyamelo Papatyamelo Pasha22 Pasha22 kahvelihatunn kahvelihatunn pr3nses21 pr3nses21 sevdaluk1911 sevdaluk1911 09.02.2022 de verdiğim kan sonucum da bat 1 gün geçmişti yani 2 gün önce Beta HCG 450 çıkmış sonucu yeni alabildim. 1 hafta sonra kadın doğuma gidersen değerin yükselir kesede rahat görünür dedi. Papatyamelo Papatyamelo güzel haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle :)))
Ayyy çokkk sevindim 💞🥰🥰🥰 Bende öğleden sonra alcam sonuçları❣❣Oyyy 450 harika sonuç..4 haftalık falan mı oluyo

Bugün iğne markanı değiştirmesini isteyebilirsin vücudun çok tepki vermiş kıyamam sana mutlaka bugün doktora ulaşmaya calis
Dün verdiğim kan sonuçlarında alt ast 2 katına çıkmış korkudan betayada baktirdim 11540 çıkmış ya ben kasınım ama bebeğe bir şey olur diye korkuyorum .ilginiz için teşekkür ederim

günaydın kızlar Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek Papatyamelo Papatyamelo Pasha22 Pasha22 kahvelihatunn kahvelihatunn pr3nses21 pr3nses21 sevdaluk1911 sevdaluk1911 09.02.2022 de verdiğim kan sonucum da bat 1 gün geçmişti yani 2 gün önce Beta HCG 450 çıkmış sonucu yeni alabildim. 1 hafta sonra kadın doğuma gidersen değerin yükselir kesede rahat görünür dedi. Papatyamelo Papatyamelo güzel haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle :)))
gayet güzel kuzum bir hafta sonra o rahat 3000-4000 leri bulur keseyi görürsün 😍

Ay maşallah çok iyi 🥰🥰 bende 21 i ile 25 i arasında gidicem bakalım durumlar ne 😍😍

X