2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kuzum doktora gittin mi

Öyle çok ağrım yok normal sizliyor

gidip baktım yine gelmemiş . Korktum yattım direk inşallah bebeğim benimledir . Normalim çok bozuldu
Okuduğun kadarıyla yerlesme kanaması senin yaşadığın panik yapma uzan hep tuvalet dışında kalkma ve bol su iç ben geçenlerde yaşadım bı lekelenme 8+3 haftaligim doktor yerleşme dedi bu haftada yerleşmeyi ilk defa duydum sürekli dinlenmen ve bol su içmek yeterli ağrı sızı çok normalmiş yerleşme olurken kan miktarı artarsa ve rengi kırmızıya dönmeye başlarsa bı acile vs git iğne ilaç falan veriliyor . İçini rahat tut rabbimin izniyle bebisin seninledir

Kızlar güzel haberlerle geldim kan verdim bugün yine aşağıya bırakıyorum adet günüme çok olduğu için değerler çok güzel gidiyo dedi dr pazartesi tekrar kan vericem sonrasında kadın doğuma gidicem hayırlısıyla

Eklentiler

• 4CE1F0A5-682A-412A-83B3-67E1B716BF7C.jpeg
    77,4 KB · Görüntüleme: 73
Ay inanamıyorum sat ne zamanki canım nasıl 6 7 hafta diyebiliyor ki öyle olmus bile olsa kese hic ugrasmadan gorulur kalp atışı bile duyulur çok şaşkınım şu an

Maşallah kuzum gayet güzel bat gelene kadar baya bi yükselir

Sat 28 ocak Beni de ekler misin rica etsem

kızlar peçeteye çok az ne kırmızı ne kahverengi böyle arasında bi akıntı geldi simdi basına felen oldu mu ?
Canım doktorun varsa irtibat kurabileceğin bi danış istersen benim de cumartesi açık kahve akıntım geldi kasılmalar da vardı doktorum önce beta istedi yuksek çıktığı için progesteron başladık o günden beri çok şükür rahatım tekrarlamadı

Ay inanamıyorum sat ne zamanki canım nasıl 6 7 hafta diyebiliyor ki öyle olmus bile olsa kese hic ugrasmadan gorulur kalp atışı bile duyulur çok şaşkınım şu an
Varsayalım 7 haftalık beta nasıl 2 bin diyorum betana göre 4 5 diyor. Hadi ona da tamam kalp atışı ne zaman duyulur diyorym 15 gün sonraya randevu veriyor. 8 haftada kalp atışı olmazsa sen o gebeliği sonlandırmak zorundasın nasıl 15 gün sonra diyebiliyorsun? Yani uzun lafın kısası aman aman bilmeden araştırmadan bi doktora gitmeyin.

Arkadaşlar merhaba bende tüp bebekle 5+3 hamileyim ancak 2 gündür kollarımda bileklerimde kaşıdıkça kabaran bir kaşıntı var ve ara ara artıyor. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı bilgi verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…