2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Doktorum da bana salı günü gelmemi söyledi ama ben pazartesiye randevu aldım. Kan sulandırıcı kullanıyorum iğnelerim bitmiş olacak. İnslalah o gün keseyi görürüm. 4+3 te gitmiş olacağım.
bende keseyi görünce kan sulandırıcıya başlayacağım canım :))) hakkımızda hepimizin hayırlısı olsun :))))

Çok teşekkür ederim Hepimize hayırlısıyla Bebislerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

geldim kızlar haftaya çağırdı kana bakıp ultrasından bakıcak dr :)

Bana da gebeliği öğrenir öğrenmez baslamami istedi reglden 6 gün önce öğrendim 1 haftadır da kullanıyorum.
benim 1 düşük var aile öyküsünde kan pıhtılaşması var. bende trombofili olduğu için kızımda yaklaşık 9 ay hergün kullandım. tekrar gebelik olursa kese sonrası başlarız dedi doktor bakalım canım ben de sat a göre 4+1 im şu anda doktora gidince netleşecek herşey :))))

Cevao veremedim. Az önce çıktım doktordan kesinlikle araştırmadan rasgele bi doktora gitmeyin. 4+6 gebeyim beta bunu doğruluyor. Adam bana 6 7 hafta dedi. Hadi o olabilir desem keseyi göremedi yanınsaki hemşireye dönüp kese bu galiba dedi hemşirede stajer!!! Bide kalktı bana kesen elipstik falan dedi. Bi doktorla itibarta geçtim özele gitcem şimdi

kızlar peçeteye çok az ne kırmızı ne kahverengi böyle arasında bi akıntı geldi simdi basına felen oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…