2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Lekelenme bende de oldu o normal,ağrı desen o da bende mevcut doktora söyledim çok normal dedi hiç bişeyi stres yapma sağlıkla kalp atışlarını da duyarız inşallah

Geçen pazar günü idrar sonrası ben de Pembe leke gördüm direk doktoru aradım korkmamami muhtemelen yerleşme kanaması olduğunu söyledi. Sonrasında da benzer bir durum olmadı.
Lekelenme değildi kastım. Tahlilde mikroskobik incelemede kan hücreleri çıkıyormuş bazı gebelerde. 2 doktorla görüştüm birisi antibiyotik tarzı ilaç yazmak istedi düşüğe sebep olabilir dedi.diğeri gebelerde olur ilaç kullanma dedi.

Varsayalım 7 haftalık beta nasıl 2 bin diyorum betana göre 4 5 diyor. Hadi ona da tamam kalp atışı ne zaman duyulur diyorym 15 gün sonraya randevu veriyor. 8 haftada kalp atışı olmazsa sen o gebeliği sonlandırmak zorundasın nasıl 15 gün sonra diyebiliyorsun? Yani uzun lafın kısası aman aman bilmeden araştırmadan bi doktora gitmeyin.
İyi bir doktor bulmak o kadar zor ki canim ben kaç doktor eskittim bir buçuk yilda bi bilsen

Arkadaşlar merhaba bende tüp bebekle 5+3 hamileyim ancak 2 gündür kollarımda bileklerimde kaşıdıkça kabaran bir kaşıntı var ve ara ara artıyor. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı bilgi verirseniz sevinirim
Kullandigin ilaclar alerji yapmış olabilir mi canım tüp bebekle hamile kaldım bende çok fazla ilaç kullandığımız için tepkime yapmış olmasın

Allah razı olsun çok teşekkür ederim . İnşallah rabbimden diliyorum . Rabbim yüzümü güldürür inşallah .

Ay tüylerim diken diken oldu :) Allah razı olsun canım benim umarım güzel haberlerle gelirim. Tekrar tekrar yaşadıklarım yıprattı /(
Güzel haberlerle gel, amin diyorum. Herkes için dua ediyorum.

Kızlar yediğiniz bişeyler var mı ? Ceviz aldım ama üstü toz toz niye öyle olmuş anlamadım. Arkadaşım beklemiş ondan böyle yiyebilirsim, bişey olmaz ye dedi hatta gösterdiğimi kendi ağzına attı kötü olsa yemezdi🤣 kuru üzüm ve kuru incir aldım, kavrulmamış badem var. Ara ara bunları yiyorum. Elma, portakal yiyorum.
Ve Bi de ne aldım bilin bakalım ?
Ayvaaaa
Gamzeli olsun bebişimiz 😍🤣

Kızlar benim karnım cok şiş ve sert eşim bile ne oldu sana hemen böyle diyor sanki 4 haftalık degil 3 aylık gibi pantolonlarım sıkıyor normal mi bu durum acaba simdi boyleyse son ayları tahmin edemiyorum🤣🤣

İyi bir doktor bulmak o kadar zor ki canim ben kaç doktor eskittim bir buçuk yilda bi bilsen
Hayır onlara göre o kadar basit ki ayda yüzlerce doğurtuyorlar belki ama bunu yapmaya ne hakları var benim için kıymetli o ilk çocuğum olacak ama kaçıncı olursa olsun basite indirgemek nedir

Kızlar yediğiniz bişeyler var mı ? Ceviz aldım ama üstü toz toz niye öyle olmuş anlamadım. Arkadaşım beklemiş ondan böyle yiyebilirsim, bişey olmaz ye dedi hatta gösterdiğimi kendi ağzına attı kötü olsa yemezdi🤣 kuru üzüm ve kuru incir aldım, kavrulmamış badem var. Ara ara bunları yiyorum. Elma, portakal yiyorum.
Ve Bi de ne aldım bilin bakalım ?
Ayvaaaa
Gamzeli olsun bebişimiz 😍🤣
Ayva ve gamze 😍 ben de deneyecegim onu valla unutuyordum iyi hatirlattin annem bana hamileyken iki ayva almış birini yemiş diğerini yiyeceği gün misafir gelmiş onlara dogramis ondan tek gamzen oldu diyor bana agdhsjjaak 😂
Haberi olsa poşet poşet ayva getirirdi canim anam 😂
Bu arada cekirdeklerini sakla kuzum meme başı için lazim olacak emzirirken kaynatinca jel gibi oluyor çok iyi geliyor onu da yengemde uygulamıştık
Bir de avokado faydalı diyorlar ben her gün tüketiyorum bir fikir olsun

Kızlar yarin sabah doktora gideceğim inşallah keseyi görürüz nolur bana dua edin 🙏
Bir de yiyip icmememiz gereken şeyleri soracağım mutlaka tecrübeli olan hamişler ve anneler sormam gereken başka şeyler var mi önerisi olan ya da biz soramadık sen sor dediginiz bir şey varsa söyleyin bana

Ayva ve gamze 😍 ben de deneyecegim onu valla unutuyordum iyi hatirlattin annem bana hamileyken iki ayva almış birini yemiş diğerini yiyeceği gün misafir gelmiş onlara dogramis ondan tek gamzen oldu diyor bana agdhsjjaak 😂
Haberi olsa poşet poşet ayva getirirdi canim anam 😂
Bu arada cekirdeklerini sakla kuzum meme başı için lazim olacak emzirirken kaynatinca jel gibi oluyor çok iyi geliyor onu da yengemde uygulamıştık
Bir de avokado faydalı diyorlar ben her gün tüketiyorum bir fikir olsun
Aaa böyle şeyleri okuyunca daha çok hevesleniyorum. Gamzeli olsun istiyorum bebeğim 😍
Ayva çekirdeğini iyi söyledin canım, bak onu bilmiyordum. Şart böyle şeyleri bilmek
Çatlaklar için şimdiden araştırmalara başladım bakalım ne alacağım
Avokadoyu nasıl tüketiyorsun? Ben Bi defa yaptım sarımsakla falan ama sevemedim belki de ben yapmasını bilememişimdir

X