2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Şu yumurtalı ekmeği denicem bakalım yicek mi :)

Dişi çıktığında beri bebeğimi emziremiyorum kendi bıraktı. Zorla birkaç kere denedim hart diye ısırıyor resmen emmeyi unutmuş ne yapabilirim? 10 ay 15 günlük

Dişi çıktığında beri bebeğimi emziremiyorum kendi bıraktı. Zorla birkaç kere denedim hart diye ısırıyor resmen emmeyi unutmuş ne yapabilirim? 10 ay 15 günlük
Benim oğlumda öyle,ısırıyor çekiyor emmiyor,bende anca geceleri emzirebiliyorum az çok hatta abzen geceleri bile öyle yapıyor emmeyi bıraktı

Sizinde bebeğiniz bi oyuncaktan sıkılıyor mu? Benim bebiş in dikkati çabuk dağılıyor mesela oyuncak tırtılım oynuyor 2 dakika sonra tren e geçiyor önüne fazla oyuncak koymuyorum 1 ya da 2 hemen sıkılıp başka arayışlara giriyor. Dikkatini tam vermiyor

kasim anneleri 10 aylik bebisleri olan annelerim size bir sorum var duyusal hassasiyetle ilgili. bebegim yakin zamana kadar her seye korkmadan dokunur ve inceler bazen de agzina alir kesfetmek isterdi. fakat son gunlerde oglum farkli dokulari olan esyalara dokunmak istemiyor, hatta korkuyor. bugun dikkatimi ceken bir sey oldu ozellikle. hafif sisirilmis bir balon vardi. balona dokunmuyor, kprkmus oylece agliyor, tam onundeydi. normalde balonlari pek sevmezdi ama gorunce de aglamazdi. oyuncaklarin her birine dokunmayi seven oglum sadece top ve arabaya dokunuyor, diger oyuncaklarina dokunur dokunmaz ellerini geri cekiyor. donemsel mi yoksa duyusal hassasiyet mi var anlayamiyorum. ama icimde asiri nir kaygi var. sizin bebeklerinizde durum nedir

Bizde de Robot süpürge den çamaşır makinası sesinden korkar oldu.Her ay bişey değişiyor valla bu bebelerde

Herkese selam ..11 aylık olduk hiç dis çıkarmadık doktor bazi bebeklerde olabilir diyor bir buçuk yasa kadar ama ne bileyim bizim durumumuzda olan var mı acaba neden böyle oldu anlamadım..büyük kızım 6-7 ayda başlamıştı patır patir

Bizde de Robot süpürge den çamaşır makinası sesinden korkar oldu.Her ay bişey değişiyor valla bu bebelerde
simdi de yukarda bahsettigim oyuncaklara dokunuyor oynuyor ama dediginz gibi supurge sesinden korkmaya basladi. 4 ayliktan beri tek korktugu sey babaannesi idi.simdi supurge de eklendi

Canını sıkma normal seyrinde çıkacaktır illa her bebek erken cıkaracak diye birşey yok biz de 11 aylık olduk götünün üstün de yürüyor normal emeklemiyo her bebek farklı her bebeğin gelişimi de farklı aniden çıkaracaktır arka arkaya

Bizim emekliyo koltuklara tutunup ayagida kalkıyor ama dişlerde bişey yok bakalım doktorda öyle dedi bekliyoruz artik

Benim kız blw ile beslendi geçen haftalara kadar şu an ıslak olan hiç bir şeye dokunmak istemiyor. Meyveleri tutmak istiyor kabuklu tutuyor ama soyulmuş olanları ellemek istemiyor hadi tut kızım dediğimde ağlamaya başlıyor.

Benim ki de popo üstü gidiyor senin bebek tutunup kalkmak istiyor mu? Bende buna kafayı taktım sadece bana tutunup kalkmaya çalışıyor hiç böyle bir yerden tutup kalkayım çabası yok

Benim ki de popo üstü gidiyor senin bebek tutunup kalkmak istiyor mu? Bende buna kafayı taktım sadece bana tutunup kalkmaya çalışıyor hiç böyle bir yerden tutup kalkayım çabası yok
Kalkıyor canım koltuk kenarı tv ünitesi falan bana da yürüt diyo sürekli bide fitık var ben de kitleniyorum ama yürütüyorum el mahkum yapar kafana birsey takma zamanı gelince oluyo gidiyo hersey

Kızlar yarın sabah ameliyata alıncak yavrum Dualarınız bekliyorum Kasık fıtığı ameliyatı
Canım selam bizede bugün kasık fıtığı dediler nasıl oluyor ameliyat 2 buçuk aylık bebeğimiz genel anestezimi alıyor bayıltıyırlarmı tamamen ameliyattan sora entübe olur diye çok korkuyoruz

Canım selam bizede bugün kasık fıtığı dediler nasıl oluyor ameliyat 2 buçuk aylık bebeğimiz genel anestezimi alıyor bayıltıyırlarmı tamamen ameliyattan sora entübe olur diye çok korkuyoruz
Tesadüfen gördüm yazdığınızı bizimkide 2 buçuk aylıkken kasık fıtığından ameliyat oldu , 12 saat falan aç kaldı genel anestezi aldı , kilosu var diye biraz geç ayıldı onun dışında hiçbir sorun yaşamadık entübe vs olmadı hemen ameliyattan çıkınca kucağıma gerdiler . Ameliyattan çıkar çıkmaz normal hayata geri döndü . Şimdi bebişim 10 aylık oldu kendime diyorum ki iyi ki o dönem ameliyat ettirdik beklemedik . şu an çok zor olurdu hepimiz için çünkü büyüdükçe hareketi enerjisi artıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…