2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar merhaba nasılsınızBebeğim tam 9.5 aylık alttan 2 üsten 2 yan diş çıktı şimdi ön dişler patlıyor aynı anda. 2 haftadır çok zor geçiyor. Çok hareketlendi alt değiştirmek için mücadele veriyoruzGünde 3 uykudan 2 ye düştük artık.
Geceleri 1 saat başı uyanıyor dişten mi sizce.? Sizde nasıl uykular kendi başına uyumayı öğrendiler mi yoksa desteğe devam mı.?
Şaka maka büyüdüler yaaa geçen yıl bu zamanlar neler konuşuyordukŞükür bugünlerimize. Hepinizi kocaman öptüm bebişleride

Hakikaten saka maka dogum hastane konusuyorduk. Kim doguma gitti kim dondu derken bebekler az kaldi yaslarina girecekler.
Evet gece benim de 2-3 saate bir uyanmalar oluyor. Bir de istahsizlik da basladi. Ya elinde kendi kemirecek (midesine ne kadarinin gittigi supheli) ya meme. Dis yangilarindan sanirim. Bizim gunduz uykusu da, 2'ye dustu.
Dis icin minik parmak fircasi aldim. Tavsiye edeceginiz bir fircalama videosu, var midir?

Biz daha ilk uykuya yatacaz öğlen oldu
06:44 kalktı kuzum
Haftanin 3 günü böyle kalkıyor
Normalde 07:00 -08:00 kalkış
Akşam yatış bazen 20:00 bazen 21:00
Uyaranlar varsa(misafir) 10:00 u buluyor akşamları
Ama sabah hiç şaşmaz kalkma saati çok geç yatsada 7-8 gibi uyanır
Bir kuş uykusu yapar 30 yada 40 dk sürer öğle uykusuna kadar uyumaz sonra
Arada bebeksi hırçınlığı tutar parka gitmek için uyku öncesi çıkarır zorla kendini

Bizimki de normalde 9 da yatıp 8 de kalkıyordu dün gece çıldırdı 10 da yatıp 7 de kalktı şimdi ilk uykusuna yatircam

Bizimki de normalde 9 da yatıp 8 de kalkıyordu dün gece çıldırdı 10 da yatıp 7 de kalktı şimdi ilk uykusuna yatircam
Kahvaltı sonrası banyo masaj mis gibi dalar 2. Uykuya
Gebeliğimdeki stresi doğduktan sonra yansıtmayancı ek gıda hariç karşılığını alıyorum
Midem hariç durmadan hunharca yiyorum

Kahvaltı sonrası banyo masaj mis gibi dalar 2. Uykuya
Gebeliğimdeki stresi doğduktan sonra yansıtmayancı ek gıda hariç karşılığını alıyorum
Midem hariç durmadan hunharca yiyorum
Ben de gebelikte olumlamalar meditasyonlar sayesinde çok şükür sakin bir bebek doğurdum ama şuan taniyamiyorum kendisini iki gündür bir şeyler var 7 ve 8.disler şişiyor onun sıkıntısı galiba

Ben de gebelikte olumlamalar meditasyonlar sayesinde çok şükür sakin bir bebek doğurdum ama şuan taniyamiyorum kendisini iki gündür bir şeyler var 7 ve 8.disler şişiyor onun sıkıntısı galiba
Bizim dişler sanırım hepsi bir çıkacak alt taraf bembeyaz salya çoğaldı soğuk tüketiyor herşeyi
Diştendir biranda kurtulur inşAllah ateş olmuyor dimi

Bizim dişler sanırım hepsi bir çıkacak alt taraf bembeyaz salya çoğaldı soğuk tüketiyor herşeyi
Diştendir biranda kurtulur inşAllah ateş olmuyor dimi
Geçen ay ilk defa ateşlendi iki üç gün sürdü indi çıktı ama diş miydi soğuk mu aldı emin olamadım kakası falan bir garip kokuyordu çünkü

Küçük bir hata yaptım. Sorguladım kendimi Şuan olmam gereken yerdeyim.
Nasılsın bebiş nasıl
İyi çok şükür bizde sadece 2 diş çıkardık diğerlerini bekliyoruz çok huysuz ve yaramaz bir bebiş oldu kendileri her tarafı karıştırıyor tek bırakamıyorum senin bebişin nasıl sen nasılsınn

Geçen ay ilk defa ateşlendi iki üç gün sürdü indi çıktı ama diş miydi soğuk mu aldı emin olamadım kakası falan bir garip kokuyordu çünkü
Ahmette geçen ay ateşlendi gripti ama ilk üç gün ateş oldu sonra öksürük geniz akıntısı 15 gün sürdü 9. Ay aşısını yapmadılar grip diye 10.ayda 1 hafta oluyor yapali aşıyı

Dişte 38 -38,5 geçmez ateş diyorlar
Bizimki yeşil fasulye bamya yemeği yerse pis kokuyor birde soğan sarımsak
Gribal enfeksiyonlarda çiçek gibi

Huyuna gidince benden iyisi yok teyzesini çok seviyor sanki annesi o sarışınlara ayrı zaafı var.(kıskanıyorum)
Birde sinirlenmeyi öğrenmiş hiiiiiii yapıyor istemediği bir hareket söz olunca marketten top almadım diye hunharca ağladı oynasa neyse ama rezilde ediyor artık 1 yaş olmadan başladı
Bizim evde çekmecelerde kulp olmadığı için açamıyor anneannesine gidince döküyor tenceleri kapları
Tek bırakınca emekleyerek geliyor kedi bakışı atıp ya gel diyor gidince ağlıyor seri halde gelip paçamı cekistiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…