2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Göbekten nasıl emzirebiliyosun canım, çok zor oluyodur. Bn de bi ay önce hamile old. öğrendim ve tam öyku'nün sendromlu zamanına denk gelmişti. Napıcam diye düşün düşün, morelim fln çok kötüydü. Neyse simdi düzeldi de bnm de modum biraz olsun düzeldi.

Bebek doğunca Ikisini emzirmek seni çok yıpratır bence birden kes memeden. Hatta al sabır taşını sür. Bebek olunca ben de emecem dedigi zaman kaşla göz arasında sürüp denetirsin sonra da gidip yıkar bebeği öyle beslemeye devam edersin. Bebeğin doğumunu beklersen daha zor olur bence senin için.
Aa tebrik ederim kuzu sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Aaaa hamile misin 😍
Evet 🙈
Canım inan heryolu denedim istemiyo ama uyumaya gidince sallanmadan mutlaka alacak ondan istiyor bazen krize giriyo böyle hep değill hormonlarım devrede bugün

Anaaaa kızzzz hiç demiyosunnn ask olsunnnn insan bi söylerdi beee 🤣🤣🤣 seninki doğana kadar öykü 2.5 yaş olcak hiç bozma moralini bezden veda etmiş bile olcakk asıl en zor olan benim şuan nasıl olduda istemiyodun hiç allah iste nasip ediyor biyandan anlayamıyosun🥰🥰
Kız dur daha ben yeni hazmettim, daha ailelerimizin de haberi yok. Ne zaman söylerim bilmiyorum, öykü'yü 4 aylıkken ögrenmislerdi 😆

Evet canım istemiyodum, hala da diyorum keşke bi sene sonra fln olsaydı diye ama kısmet böyleymiş. Sağlıkla gelsin inşallah. Bakalım haftaya ikili testim var, güzelce ilerler inşallah. Öykü o zamana 27 aylık fln olacak işte yarı tuvalete iser yarı beze yuvarlanıp gidicezz. Onu gordukce yapmayası varsa bile yapar altına muhtemelen. Elimiz belli bi süre pokli sidikli bezden kurtulamayacak ama olsun ilerde birlikte oynarlar bizi darlamazlar diye düşünüyorum 🤷‍♀️🥰

Evet 🙈

Kız dur daha ben yeni hazmettim, daha ailelerimizin de haberi yok. Ne zaman söylerim bilmiyorum, öykü'yü 4 aylıkken ögrenmislerdi 😆

Evet canım istemiyodum, hala da diyorum keşke bi sene sonra fln olsaydı diye ama kısmet böyleymiş. Sağlıkla gelsin inşallah. Bakalım haftaya ikili testim var, güzelce ilerler inşallah. Öykü o zamana 27 aylık fln olacak işte yarı tuvalete iser yarı beze yuvarlanıp gidicezz. Onu gordukce yapmayası varsa bile yapar altına muhtemelen. Elimiz belli bi süre pokli sidikli bezden kurtulamayacak ama olsun ilerde birlikte oynarlar bizi darlamazlar diye düşünüyorum 🤷‍♀️🥰
Zor olacaktır elbet ama ilerde dediğin gibi rahat edeceksin ❤️

Evet 🙈

Hadii yaa iyi durdun kızzz
Bence öylee yaaa napıcan oldu geldi bikere bakalımmm seninde erkek olurmu olur busene erkek senesi heryerde erkek duyuyom🤣🤣

Hadii yaa iyi durdun kızzz

Bence öylee yaaa napıcan oldu geldi bikere bakalımmm seninde erkek olurmu olur busene erkek senesi heryerde erkek duyuyom🤣🤣
Çin takvimine göre kız. Öykü'de kız oldugunu hissetmiştim hatta rüyamda da görmüştüm ama bunda yüzde 60 kız gibi hissediyorum sadece. Gecen rüyamda erkek bebek gördüm (normalde kız isterim ben) rüyamda içimden "aslında erkek bebekler de tatlı oluyomuş, erkek de olabilir" diye geçiriyorum. 😅

İsim fln belli olmustur artık sizin, ne koycaksınız?🥰

Çin takvimine göre kız. Öykü'de kız oldugunu hissetmiştim hatta rüyamda da görmüştüm ama bunda yüzde 60 kız gibi hissediyorum sadece. Gecen rüyamda erkek bebek gördüm (normalde kız isterim ben) rüyamda içimden "aslında erkek bebekler de tatlı oluyomuş, erkek de olabilir" diye geçiriyorum. 😅

İsim fln belli olmustur artık sizin, ne koycaksınız?🥰
Hahahaha bende kız istiyordum vallahaa kızımla abla kardeş olurlar diyee ama benim sülalem meğer erkek bekliyormuş coştular 🤣🤣🤣🤣

Almiradan önceden beri vardı isim yiğit ali olcak🤗

Ahsene aciyom kızzzz kardeşi olsun ihtiyacı olur bi arkadaşım diyo ben cok pişmanım kardes istemediğime annemle babamı ayrı yatırırdım diyo yani düşün simdi hep yalnızım bi sen vardın diyo gittin uzaga diyo🤣🤣
Yapar ilerde belki şimdi daha minik diye gözü yemiyodur. Sivitin yaşı daha ufaktı sanırım. Bn ikinciye 34'ümde hamile kaldım; bebek emrivaki yapmasa cesaret edip de kalamazdım sanırım. Yaşı ufak olanlar ertelesinler bi iki yıl daha 😂

Biz doğurduktan sonra şöyle perişanız böylr perişanız diye bi iki dert yandım mıydı hevesi olanda vaz geçer zaten 😂😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Ahsene aciyom kızzzz kardeşi olsun ihtiyacı olur bi arkadaşım diyo ben cok pişmanım kardes istemediğime annemle babamı ayrı yatırırdım diyo yani düşün simdi hep yalnızım bi sen vardın diyo gittin uzaga diyo🤣🤣
O değil de biz tek yatakta 4 kişi nasıl yatacaz onu düşünüyorum ben de. Oda buyuk olsa bibtek kisilik daha yatak atardım valla.

Yapar ilerde belki şimdi daha minik diye gözü yemiyodur. Sivitin yaşı daha ufaktı sanırım. Bn ikinciye 34'ümde hamile kaldım; bebek emrivaki yapmasa cesaret edip de kalamazdım sanırım. Yaşı ufak olanlar ertelesinler bi iki yıl daha 😂
Tam zamanlı dahada yapmazsın 🤭 nasıl anladın gebe kaldığını nasıl şüphelendin
Biz doğurduktan sonra şöyle perişanız böylr perişanız diye bi iki dert yandım mıydı hevesi olanda vaz geçer zaten 😂😂😂
DEmeyelimmm 🤫

Tam zamanlı dahada yapmazsın 🤭 nasıl anladın gebe kaldığını nasıl şüphelendi
Anlamadım ki. Ben öyle regl takibi yapan bi insan değilim. Baya bi adet görmeyince bi takvimime bakayım dedim baktım 12 gün gecikme gosteriyo. O gün de adet olacakmışım da çözülemiyomuşum gibi bir ağrim vardı. Hatta sıcak su torbası yaptırmıştım eşime, normalde karnıma koyacaktım dedim nolur nolmaz sırtıma koyayım. Ertesi gün de yine regl gelmeyince test yaptım çift çizgi çıktı. Ben teste bakıyorum o bana 😂 eşime anca bi saat sonra söyleyebildim anca toparladım kendimi 😂

Bi de test yapmadan 1 hafta once de 1 gün kanamam olmustu. Oyle olunca dedim heralde erken yaşta menapoza giriyorum. Degisik oldu yani biraz.
Aynen biz özelden şaaparız 🤣

• Beğen
Anlamadım ki. Ben öyle regl takibi yapan bi insan değilim. Baya bi adet görmeyince bi takvimime bakayım dedim baktım 12 gün gecikme gosteriyo. O gün de adet olacakmışım da çözülemiyomuşum gibi bir ağrim vardı. Hatta sıcak su torbası yaptırmıştım eşime, normalde karnıma koyacaktım dedim nolur nolmaz sırtıma koyayım. Ertesi gün de yine regl gelmeyince test yaptım çift çizgi çıktı. Ben teste bakıyorum o bana 😂 eşime anca bi saat sonra söyleyebildim anca toparladım kendimi 😂

Bi de test yapmadan 1 hafta once de 1 gün kanamam olmustu. Oyle olunca dedim heralde erken yaşta menapoza giriyorum. Degisik oldu yani biraz.

Aynen biz özelden şaaparız 🤣
Aaa evet değişik olmuş eşin ne yaptı haahahah 🤣🤣

🤪🤪🤪🤪

Aaa evet değişik olmuş eşin ne yaptı haahahah 🤣🤣

🤪🤪🤪🤪
Masanin uzerinde bi sey var baksana dedim. Bakti saf saf ne var dedi. Sonra afalladı anlamadı, ne anlama geliyodu bu fln dedi. Sonra da ayılınca sevindi, sarildi filan. Ben senin gibi coşkuyla karşılayamadım valla dedim 🙈 oyle cok romantik bi haber verme olmadı yani kendi ruh halimden ötürü 🐒

• Komik
X