2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evt dogru zaten memeyi direkt kesemem once gece beslenmesini kesmem lazim ki yavas yavas kademeli kesebileyim, valla kendimden cok umitsizim, emzirmeyi cok seviyorum ve kiyamiyorum istediginde vermemeye, bak bu gece uyudu kucagimda memede yine, yerine koyuyorm uykusu agirlasti bayildi uykusuzluktan artik, koyarken yine uyandi meme meme meme diye, vermedigim her saniye de sesinin tonu artiyo panik halinde, hani uykusu gelsin pispisla uyumak uzereyken uyur durumu fln bize sökmüyo, dusunuyorum dusunuyorum hic bi cikar bulamiyorum, meme vermiyoken yatmiyo da

Ben korkudan yapamiyorm ya, valla sanki hic bi yolu yokmus gibi hissediyorum suan, 2 yasinda da biraktiramicm zaten, belki konusup ikna ederm, yani o oyle uzulup meme memee diye aglayinca ben kahroluyorm ya

vallahi canım bende aynı senin gb hissediyorum
dün gece sürekli memedeydi beraber yatakta uyuduk yerine koydukça hemen kalkıp ağlıyor
ne yapacağımı bende bilmiyorum ama eşimle konuşup ondan destek alarak bu süreci idare etmemiz gerekiyor
iki yaşta iyice bağlanıp bırakmazlarsa diye de korkuyorum
bu aktardaki sabır taşı için değerlendirme olacak
gruptan biri demişti diş sancılı bir süreç dişten sonra memeyi bırak demişti birazda onun rahatlığındayım sanırım

lcw nın kalıpları ne kadar büyükmüş ya
çoraplı pijama aldım 24-36 feci büyük birde 18-24 kadife olandan aldım bakalım onun kalıbı nasıl
e bebekte de çoraplı pijama için kalmamış hiç beden

ya ben özellikle d vitamini sorduğumda doktora devam et demişti ki o zaman sağlık ocağı verme demişti bana
bu arada kışın ihtiyaç var fln demişti ben sipariş ettim şimdi sweetinkinden canım sıkıldı az biraz
Haaa heryerde farklı söylüyo ben sağlıkocağınkinden veriyorum hatta birbuçuk yaşa kadardı ama 2yaşa kadar devam dedi belki ondan seninki verme dedi

Nasilsin kiz,kontrole gittin mi,nasilsin nasil gidiyo bebekle hamilelik
Oyyy nasıl olem uykum var halsızım hep uzanmak istiyorum ama evi hep saldımm artık dedim yeterr kalk ayağaa giristim mutfaga dolaplari sildim falann kuzum sadece soğanlı yemek yapamıyorum o beni çok yoruyor soğanı duydukça midem cok kötü oluyo napıcam bilmiyorum
Kontrole gittik geçen salı ama daha küçük diye ense kalınliğı göremedi şimdiki salı günü tekrar gitcez ama cinsiyet belli olur dedi kesin dedi
Kesinde erkek yani anladım ben 🤭🤭

Sivit, sen fistik ezmesi olarak hangi markayi kullaniyosun? sweetgirlcandy sweetgirlcandy 😁
Öykü zühre ananın macununu yemedi bu arada çığlık atarak ağladı onu verince. Tadını ben beğendim en kötü kendim yerim artık.
Onun yemediklerini yemekten hep kilo aldım ben ya:)
Gnaydın kızlar
Benim kız köf köf öksürüyor
bir kaç gündür vardı öksürüğü
Ama bu sabah iyice azdı
3 gündür prospan veriyorum
Birde birer kaşık keçiboynuzu pekmezi ve üzüm pekmezini karıştırıp sıcak su döküyorum
Çay diye içiyor sabahları( vitaminli olarak aldığı tek şey bu )
Ama hiç faydası olmadı
keşke bal falan yesede bal karabiber karışımı yapsam
Canım tereyağını eritip dut pekmeziyle karıştırıp verirsen rahatlatıyor baya.

Oyyy nasıl olem uykum var halsızım hep uzanmak istiyorum ama evi hep saldımm artık dedim yeterr kalk ayağaa giristim mutfaga dolaplari sildim falann kuzum sadece soğanlı yemek yapamıyorum o beni çok yoruyor soğanı duydukça midem cok kötü oluyo napıcam bilmiyorum
Kontrole gittik geçen salı ama daha küçük diye ense kalınliğı göremedi şimdiki salı günü tekrar gitcez ama cinsiyet belli olur dedi kesin dedi
Kesinde erkek yani anladım ben 🤭🤭
Oy kıyamam sana benimde ne uykum gelirdi ya
cinsiyet ne zaman belli olacak çok heyecanlı

vallahi canım bende aynı senin gb hissediyorum
dün gece sürekli memedeydi beraber yatakta uyuduk yerine koydukça hemen kalkıp ağlıyor
ne yapacağımı bende bilmiyorum ama eşimle konuşup ondan destek alarak bu süreci idare etmemiz gerekiyor
iki yaşta iyice bağlanıp bırakmazlarsa diye de korkuyorum
bu aktardaki sabır taşı için değerlendirme olacak
gruptan biri demişti diş sancılı bir süreç dişten sonra memeyi bırak demişti birazda onun rahatlığındayım sanırım
2 yastan once biraktirmicm ben, kendi birakmazsa 2bucuga kdar yolu var, 2 yaşa dogru denicem bakalim, cocuk bagimli degilse bile ben bagimliyim heralde hic biraktirasim yok hem korkudan hem de seviyorm diye, sabir tasi fln kullanmam heralde yanliz biri memeyi yara bandiyla bantlayip uf oldu sonra emeriz fln yapip unutturmustu nerde gordm hatirlamiyorm, ole ole belki yavas yavas biraktirilir
Onun yemediklerini yemekten hep kilo aldım ben ya:)
Ahahahaa ay bende boleyim ondan guluyorm, her aksam biraktigi corbalar meyveler hoop benim mideye 🤣

2 yastan once biraktirmicm ben, kendi birakmazsa 2bucuga kdar yolu var, 2 yaşa dogru denicem bakalim, cocuk bagimli degilse bile ben bagimliyim heralde hic biraktirasim yok hem korkudan hem de seviyorm diye, sabir tasi fln kullanmam heralde yanliz biri memeyi yara bandiyla bantlayip uf oldu sonra emeriz fln yapip unutturmustu nerde gordm hatirlamiyorm, ole ole belki yavas yavas biraktirilir

Ahahahaa ay bende boleyim ondan guluyorm, her aksam biraktigi corbalar meyveler hoop benim mideye 🤣
Benimki dinleyecekmi öyle bakalım geçen sirke sürdüm deneyeyim bakem dedim yaladı durdu :KK70:

Yazık oluyor diyoruz ama asıl bize yazık oluyor valla :)

Gnaydın kızlar
Benim kız köf köf öksürüyor
bir kaç gündür vardı öksürüğü
Ama bu sabah iyice azdı
3 gündür prospan veriyorum
Birde birer kaşık keçiboynuzu pekmezi ve üzüm pekmezini karıştırıp sıcak su döküyorum
Çay diye içiyor sabahları( vitaminli olarak aldığı tek şey bu )
Ama hiç faydası olmadı
keşke bal falan yesede bal karabiber karışımı yapsam
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin ,şu içiyormu suya katsan bişiler balı

Pek anlayacaklarını sanmıyorum akşam çok uykusu gelmişti meme istedi bende hazırlayıp odaya götürmeden vermedim çığlık kiyamet odaya gittik gece boyu da kalkar

Benimki dinleyecekmi öyle bakalım geçen sirke sürdüm deneyeyim bakem dedim yaladı durdu :KK70:
Ayy bide daha cok severmis 🤣
Yazık oluyor diyoruz ama asıl bize yazık oluyor valla :)
Organik organik alip yapiyorm valla nasil ziyan edeyim, ama boyle de olmuyo gercekten
Pek anlayacaklarını sanmıyorum akşam çok uykusu gelmişti meme istedi bende hazırlayıp odaya götürmeden vermedim çığlık kiyamet odaya gittik gece boyu da kalkar
İnsallah anlarlar valla tek umidim o

X