2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bana 25 mayısta çayı muayenesi yapılacak dedi doktorum canım doğum şekline öyşe karar vericem dedi
25 inde bnmde kontrolm var dr um sezeryan istemio bnm gibi oda 😂 mumkun olmadikca gerek görmüyor ama isteyenede oncelik konusuyorm tabi illada isteyene yapiyor. Bnm onceligm normal ama bebek nasl gelir acilma vs durumuna gore ilerleyecek. Ama bu kez uygun gorurse cati muayenesi istiycem

Kızlar, belki daha önce yazan olmuştur ama ben yine yazayım. E bebekten 1 adet emzirme atleti alanlara ikincisi yüzde 50 indirimli. Atlet fiyatı 49.90 ikincisi 25'e geliyor. Almak isteyenleriniz olur belki diye haber vereyim dedim.

Yalnız sorun şu ki bu emzirme sütyenlerinde de atletlerinde de meme ucu belli oluyor, bunları icimize giyip disariya cikinca t-shirtten belli olacak, içine göğüs pedi koysan o da sağa sola kayar muhtemelen. Bunları evde giyilmesi için mi yapıyolar anlamadım 🙄
Haberi aldigim gibi kostum internetten aldim cok tesekkurler 🥰🥰 kapli ve kapsiz olmak uzere 2 cesit sutyen var, kapli olanlar normal desteksiz sutyen gibi kalin olanlar sanirim

Sutyenlerin nasıl olduğu konusunda pek bilgim yok ama belki yara olmaması acisindan öyle yapiyorlardir ?
Ben h and m'den emzirme sutyeni aldım, kalın disardan belli etmiyor ama acikcasi beğenmedim de. Göğüslerim iyice büyüdüğü icin zaten hiç bir sutyen de rahat edemiyorum artık büyük beden bile alsam :işsiz:
Kapli olanlarin belli etmiyo olmasi lazim, onlar normal desteksiz sutyenler gibi diye biliyorum
Kızlar selam naslsnz göğüs ucu icin krem hangisini aldnz. önceden deneyimlediginiz krem varmi. 😊
Lansinoh aldim ama hic deneyimim yok benimde, deneyip gorucez bakalim 😄

Bnde ablamalrn deneyim onerisi uzerine gecelik alcam puset ortusu almadm birde göğüs kremi kaldi onun disinda hallettm ama😂 aslnda bebk iicnde sebamed pisik onleyici pudra aldm krem cok bisi onada almadm iyi gelirmi gelmezmi bilemedm de 😂
Bepanthol aldım bende pişik için. Göğüs kremi, göğüs pedi yok benimde sadece

Haberi aldigim gibi kostum internetten aldim cok tesekkurler 🥰🥰 kapli ve kapsiz olmak uzere 2 cesit sutyen var, kapli olanlar normal desteksiz sutyen gibi kalin olanlar sanirim

Kapli olanlarin belli etmiyo olmasi lazim, onlar normal desteksiz sutyenler gibi diye biliyorum

Al al bitmio eksik 😂 memis icinde halletsem iyi olcak ama kullanmis fayda gorulmus bisey alaym dedm. Kararsz olmaktansa oneri almak iyi olacak teşekkürler 😂sifa olur hatta kullanmaya gerek kalmaz agri catlak vs olmaz canm

Bepanthol aldım bende pişik için. Göğüs kremi, göğüs pedi yok benimde sadece
Memis icin mochi pompa ped sutyen aldm kremi yok 😂 bu gune kadr bbek yag ve hindistn cevizi yag surdm ii geldi ama illa krem olsn yinede el altinda die alayim inşallah yara catlak agrimiz olmaz🤲 kremede gerek kalmaz

Son bilgi herhangi bir komplikasyon gelişmezse yarın öğlen kesin giriyorum doğuma bu arda şarıl şarıl suyum da gelmeye devam ediyor ne su varmış ya. Birde nişan geldiği zaman en kahverengi yada pembemsi okuyor sanıyordum bileyim baya şeffaf bir akıntı geldi
Ayyy maşaallahh okadar boşalıyomu su bu şarıl sarıl dediğin nerelere akiyo helee donunamı😂😂 pek bilgim olmadığı için
Bende bizimkilere ben nasıl doğurcam korkuyom diyorum teselli ediyorlar beni 1 gün çekecen sonra rahatlıyorsun falan filan😂 valla bu aralar aklımda doğum var. Nasıl olcak bilemiyorum ama sezeryana doğru kaydım ben 🙊
En iyisi epiduralli sezaryen ben kafaya koydum normal doğum ölüm ya 🥺
Nasip nasilsa o şekilde oluyor canim. Her şey normaldi ilk dogumumda sancim geldi gittim bebek dönmüş açılmam 6cm normal dogumdan aniden sezaryana alindim kordon dolandigi ve beyefendi ilk tuvaletini icime yaptiği icin 🤭😂
Akışına bırakın Rabbim sağlikla versin o kokuyu duyunca aci macı kalmiyor 🤗
Ooyyyy yerim onun totosunu hele tutamamış bide kakasını etmiş😂

Kızlar selam naslsnz göğüs ucu icin krem hangisini aldnz. önceden deneyimlediginiz krem varmi. 😊

Bu kremi bu sene dogum yapıp göğüs acısı çok çeken bir akrabam önerdi bana, bende bundan almayı düşünüyorum

Evdeyken özgürce geziyorum disardayken bi kaç saatliğine takiyorum bende iste, memelere ozgurluk! :KK70:

Ayyy maşaallahh okadar boşalıyomu su bu şarıl sarıl dediğin nerelere akiyo helee donunamı😂😂 pek bilgim olmadığı için

kuzucumm epidurali aldıktan sonra neden normali düşünmüyorsun ? agri minimuma iniyormuş çok rahat oluyormus

• Beğen
Reactions: Jou
Sutyenlerin nasıl olduğu konusunda pek bilgim yok ama belki yara olmaması acisindan öyle yapiyorlardir ?
Ben h and m'den emzirme sutyeni aldım, kalın disardan belli etmiyor ama acikcasi beğenmedim de. Göğüslerim iyice büyüdüğü icin zaten hiç bir sutyen de rahat edemiyorum artık büyük beden bile alsam :işsiz:
Valla ben de normalde 75 takan insanım 90 aldım o bile sıktı. Sırt çevrem mi genişledi naptıysa artık, göğüsler de öyle aman aman bi büyüme olmadı çünkü 😅
Emzirme sütyenin üzerine demek ki😂

Ben lcw dan aldım onun için kuplu olandan
Demek ki :) ben de lcwdan bi tane kuplu atlet almistim ama emzirme sütyeni olarak değil. Ona alışmam baya uzun sürdü hala da giyince nedense rahatsız ediyo beni 🙄 artık bu aldıklarımında içine bi bez parçası fln dikerek idare edicem durumu bakalım.
Rica ederim 😊

Bu kremi bu sene dogum yapıp göğüs acısı çok çeken bir akrabam önerdi bana, bende bundan almayı düşünüyorum

Evdeyken özgürce geziyorum disardayken bi kaç saatliğine takiyorum bende iste, memelere ozgurluk! :KK70:
Ayy ben bitek uyurken cikariyorum sutyeni, sutyensiz hic gezinemiyorum ciplakmisim gibi geliyo bana ya 🤣🤣

kuzucumm epidurali aldıktan sonra neden normali düşünmüyorsun ? agri minimuma iniyormuş çok rahat oluyormus
Yaa o kişilerin yapısına bağlı baltanemm herkes aynı değilkii biri bakarsın doğumu muhteşem geçmiş biri bi bakarsın zor geçmiş biri bi bakarsın 1hafta kendine gelememiş
Benim ki zaten yukarda neolur olmazz ya icerde kalır hiç çıkmazsa birsüru nedenler var bide bi bakarsın ya boşuna sancı çekmiş olursak da direk sezaryen olursa hiç bozuntuya gelmeden direk sağsalim halletsek diye düşündüm 😂 bide zaten benim ki yukarlarda hiç dönecek gibi hissetmiyorum 🤭 sen mükemmel geçti diye doğumun benim öyle geçecek mana gelmiyo bide 🤦‍♀️ normal doğum hep macera

Kızlar ben kontrolden çıktım bebişimiz 2450 gram olmuş 3 hafta sonra nst ye girecekmişim eğer sancı falan çıkarsa bakacak duruma ardından Bi hafta sonra yine nst ye girecekmişim onda da sancı çıkmazsa haftasını bekleyecekmişiz 😁
Canım bu değerlere güvenmeyin bana en son 3050 dedi dr bebek 37 haftada doğdu 2625 :KK43:

Ye ye anasının icine etti 🤭😂 Amaannn sağlikla aldim ya kucagima kesilmisim acimis olmus bitmis unuttum sonrasini simi yine basima gelcek biliyorum ama sağlikla gelsinde kızım yine unuturum acıları 🤗🥰🤲🏻

• Muhteşem
Reactions: Jou
X