2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Nasil kullandiniz kremi her emzirme sonrais
Mi
Doğumdan önce başlıyorsun kullanmaya Ben ilk günler kısa süreliğine emzirmeden önce sürüyordum.Hassasiyet oluşmadığı zamanlar kullanmadım.Tahriş oldukça kullandım. Göğüs ucunu bebeğe doğru şekilde verirseniz yara olmuyor zaten.Ucuyla birlikte çevresindeki kahverengi kısmı da bebeğin ağzına vermek gerekiyor.

Hahahahahah adamı perişan ettinn bide o anken terini silmenn romantiğe bakkk🥲🥲 işte macera buişler 😃
Temmuz sıcağı bir de kuzuuu su gibi oldu hastaneye gidene kadar 😂 Aman olsun o kadarcık simdi yine başladi sıkıntısı o dogumhane kapisinda 9 ben içerde 1🤭😂🤣

• Komik
Reactions: Jou
Temmuz sıcağı bir de kuzuuu su gibi oldu hastaneye gidene kadar 😂 Aman olsun o kadarcık simdi yine başladi sıkıntısı o dogumhane kapisinda 9 ben içerde 1🤭😂🤣
Hahahahaha ayyy ne güldım ama yaaa 😃😃
Vallaha temmuz sıcagı çok fenaa sen şimdi gene rahat geçinceksin okadar çok sıcak olmaz

Felaket bir bel agrisi yasiyorum 3 gündür.Fitik gibi geliyor bana acile gitsem bile ne yaparlarki 🤔Bilemedim ama gecmiyorda 4 gun oncesine kdr cok iyiydim bir anda basladi agri aranizda yasayan varmi
Sertleşme falan var mı karnında bi gitsen bel ağrısı sürekliyse doğum olabilir diyorlar tabi bilemiyoruz 🤷🏼‍♀️

Ayy ben bitek uyurken cikariyorum sutyeni, sutyensiz hic gezinemiyorum ciplakmisim gibi geliyo bana ya 🤣🤣
bende onceden öyleydim ama alisinca asil çıplak gibi gezmek daha rahatmış valla :KK53: elimde olsa ilkel insanlar gibi bi yaprakla kapatıp gezicem :KK70:
Yaa o kişilerin yapısına bağlı baltanemm herkes aynı değilkii biri bakarsın doğumu muhteşem geçmiş biri bi bakarsın zor geçmiş biri bi bakarsın 1hafta kendine gelememiş
Benim ki zaten yukarda neolur olmazz ya icerde kalır hiç çıkmazsa birsüru nedenler var bide bi bakarsın ya boşuna sancı çekmiş olursak da direk sezaryen olursa hiç bozuntuya gelmeden direk sağsalim halletsek diye düşündüm 😂 bide zaten benim ki yukarlarda hiç dönecek gibi hissetmiyorum 🤭 sen mükemmel geçti diye doğumun benim öyle geçecek mana gelmiyo bide 🤦‍♀️ normal doğum hep macera
Oyle tabi ki canim herkesin tecrübesi farklı oluyor sezeryanda olsa normalde olsa, tek iyi genel bir yöntem diye bisey yok zaten bakalım bizlerin tecrübesi ne olacak :KK50:

Kendime çok kızıyorum resmen bile bile çatladım yaa. Kasık bölgemdeki çatlaklar artmış iyice. Şimdi de göbek deliğimin sol yanı çatlamış yeni olmuş. Salak gibi bi yağı sürmezsem🤦🏼‍♀️
Bende üşendim çatır çatır çatlamaya başladım🙁

X