2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bir an önce yıka iyice ağırlaşıyoruz artık ben de bu hafta hazır ettim 😄 Gecelik bulamadım ama onu da hafta sonu bakıcam artık
Bide ben grupta en son doğuracak kisilerden biriyim diye rahattım :KK48:

Oofff bende daha yikamadim en iyisini hepsini dalin sıvı detarjan alip makinaya atmak 🤭 Ben su pijama islerimide halledeyim de topluca bi yıkama yapayim 🤔
Bebek kıyafetini nasıl yıkıyorsunuz kizlar? Cekecek diye korkuyorum bide renkleri ayiram mi ayırmayam mi?

Daha bide ev temizliği yapacağım, evime çok ağır bir konuk misafir geliyormuş gibi hissediyorum :)

At at kuzu ben çoğu yikadim dalin deterjanı aldım geçen şimdi body geldi dün ama bayramda alacaklarımı alıp topluca yıkamak istiyorumm senin geldi zaten doğumun yaa 🤩🤩
Kız öyle deme daha var ya bayramdan sonra hadi neyse her şeye hazirlikli olmaliyim artik🤭 Pazartesi gidiyorum kontrole bakalim ne diyecek doktorcum🙄

Bide ben grupta en son doğuracak kisilerden biriyim diye rahattım :KK48:

Bebek kıyafetini nasıl yıkıyorsunuz kizlar? Cekecek diye korkuyorum bide renkleri ayiram mi ayırmayam mi?

Daha bide ev temizliği yapacağım, evime çok ağır bir konuk misafir geliyormuş gibi hissediyorum :)
Canim ben oglaninkileri dalin sabunla elimde yikardim aahh o ilk zamanlar 🤭 Sonra baş edemedim tabi sıvı detarjan ile makinaya attim hep çok yüksekte atma ama çekiyor ve soluyor çünkü. Ben simdi elde yıkayamam diyorum zaten gerekte yokmuş makinada bebek detarjanı ile yıkamak yetiyor🤷🏼‍♀️

Kız öyle deme daha var ya bayramdan sonra hadi neyse her şeye hazirlikli olmaliyim artik🤭 Pazartesi gidiyorum kontrole bakalim ne diyecek doktorcum🙄
Bayramdan sonra ya zaten kızzz bide sezaryen olcak senin cok uzun sürmezz gibii
Kuzummm
Haberdar et haaa
Vallahaa hepimiz olmaliyizzz

Canim ben oglaninkileri dalin sabunla elimde yikardim aahh o ilk zamanlar 🤭 Sonra baş edemedim tabi sıvı detarjan ile makinaya attim hep çok yüksekte atma ama çekiyor ve soluyor çünkü. Ben simdi elde yıkayamam diyorum zaten gerekte yokmuş makinada bebek detarjanı ile yıkamak yetiyor🤷🏼‍♀️
Ah evet bende elde yikayamam, makina da 30 derece yeterli o zaman. Ben genelde esimin kıyafetlerini oyuncak ediyorum makinada umarım oglusumunkileri düzgün yaparım:KK36:

Ben johnson's baby sampuan aldim icerik iyiymiş diye duydum ama detaylı arastirmadim. Bir iki bisey okudum sadece

Su sanırım biranda hepsi bosalmazmis, su geldikten sonra 48 saat dogumun başlaması beklenirmis, bazı doktorlar 24 saat beklermiş (tabi bu bilgi bebek normal zamanında geldiyse ve baska bir riskli durum yoksa) :KK50:
Bende sebamed ile Johnson baby arasında kaldım içerik konusunda aşırı takıntılı değilim ortalama Bi şey olsun yeter benim için 😊 teşekkür ederim

X