2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet çok popüler bir çöp kovası bu herkes bundan alıyor bebek odasına, kokuyu dışarıya vermiyor diye çok övüyolar. Ablam vakti zamanında almış, şimdi bana verecek bedavaya geldi benim kova

Beni de anlamadığım bir şekilde sezaryena yönlendirmeye çalışıyor çevrem düne kadar sezaryeni öcü gösterirken şimdi sezaryen güzellemeleri yapıyolar anlamış değilim
Benimde çevremde herkes yani sezaryen de olabilirsin nolacak diyorlar ben normal doğurdum yine 1 hafta yattım oturamadım acıdan diyorlar

Benimki de sırtını dönmüş heralde bu sefer hiç yoktu yüz
Benimki normal doğuma uygunmuş şuan ama gıcıklık yapıp dönmez inşallah benimde kuzu ya resmen göstermiyo
Olsun sağlıklı olsun ama insan gıcık olmuyorda değil ben murphyden çok etkilendim akşam valiz hazırlıcam
Valla oldum eşimde oldu
Benim ki nin kafası hep rahimde yani 3 aydı yüz göremiyoruz bi kere yarım gördük

Benimde çevremde herkes yani sezaryen de olabilirsin nolacak diyorlar ben normal doğurdum yine 1 hafta yattım oturamadım acıdan diyorlar
Nasıl ki herkesin hamileliği kişiselse doğumu da öyle bence. Biri normali zor atlatır, diğeri sezaryeni başkası tam tersi... o yüzden şahsen ben akışına bıraktım kendimi. Bebek ve doktorum karar versin istiyorum. Kulağım etrafımdaki herkese kapalı

Aynen canm benim doktorum kararı bana bıraktı bilmiyorum ben o yüzden

Ne guzell işteeee ayagı aşagıda olsaydı görurdün ebeninii
Kızlar beni nst ye bağlamadı bu arada bende sormadım
Benide bağlamadı sanırım bidahaki sefere olurr

Yok doğumun zorluğunu kolaylığını bilmiyorum ama acaba bel fıtığını etkilemesi açısından dedim canım

Sezaryenden sonra gene ayni acıyı çekicen kızlar farkermiyormu acabaa sweetgirlcandy
Sezeryan oldum ilkinde epiduraldi ve çok şükür hiç sıkıntı yaşamadım tabi ilk bir hafta hareket kısıtlı oluyo ama normal doğum olup dikiş atılınca da aynı sıkıntıyı çekebiliyorsun. Bi de normal diye zorlayıp sancıyı çekip sonunda yine sezeryan olan var. Aslında kişiden kişiye değişiyor ama bn şükür sorun yaşamadım

Ayyyçok güzelll kuzuuuu
Aynenn 1 hafta için öyle oluyor ama agrı sızı çok oluyor diyolar bide aynen sancısını çekip bide sezaryane alan var
Ama epidurallı sezaryene cesaret edemiyorum beni direk bayıltsınlar isterim çunkü korkarım nabzım yükselir doktorların suratlarına bakarımm birşeymi oldu diye diye başlarını şişiririm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…