2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gittim kuzular göstermedi yüzünü moralim bozuk hiç bir gittiğimde göstermiyo şuanda doğum pozisyonundaymış yani
Kafa rahimde neyseki sağlığı yerinde tek tesellim
Olsun sağlıklı olsun ama insan gıcık olmuyorda değil ben murphyden çok etkilendim akşam valiz hazırlıcam

Gözün Aydın canım. Kalsiyum için peynir fln da mı hiç yemiyor musun .

Maşallah barekallah ben bugün bir arladaşımla konuştum cesaret aldım. Bence normali denemeliyiz kızlar eğer olmazsa tabiki sezeryan.

Allah'ım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canm güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

Reactions: Jou
Bana hediye geldi canım alırsan poşetini dolaptan muadilini al çok uyguba geliyor

Kız benimde hıçkırık sol kasığımda atıyor ay inşallah doğru pozisyondadır
Benimki pozisyon degisti sanirim yine

Ay Murphy once inşallah altıma kaçırmışımdır mesajını okudum sonra gerçekten suyun geldiğini gördüm uyanır uyanmaz, çok heyecanlandım

Sağlıcakla kavuşasınız inşallah canim

Teşekkür ederim

Peynir yiyorum. Ama süt ve yoğurt neredeyse sıfır
O zmn peynire yüklen canım. Süt bnde içemiyorum ama sırf içebilmek için her ikindi vaktinde bir bardak sütün içine azıcık çay kaşığı ucuyla Türk kahvesi atıp kokusunu aldım diye içiyorum . Yoğurt bnde de yok onu da arada ayran gibi yapıp anca

Bende senin gibiyim ve benim annem de sezaryena teşvik edecek şeyler söylüyor sanırım ben planlı sezaryen isteyeceğim zaten belimde fıtık da var
Ay canım o zaman normal doğurma fıtıgı zorlayabilirsin fakat sezeryan da da belden yapılan iğnenin etkisi olabilir en iyisi doktoruna bu durumu söyle o en iyi kararı verecektir zaten

Ay canım o zaman normal doğurma fıtıgı zorlayabilirsin fakat sezeryan da da belden yapılan iğnenin etkisi olabilir en iyisi doktoruna bu durumu söyle o en iyi kararı verecektir zaten
Doktoruma söyledim 1 hafta önce kontrolüm vardı kararı biraz bana bıraktı aslında ve benim doktorum sezaryene karşı Bi doktorda değil istersen yaparız dedi ama ben tam karar veremiyorum sadece zor normal doğum yapanlar kesinlikle sezaryen ol diyorlar, sezaryen olanlar sonuna kadar normal doğumu dene diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…