2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Soğukkanlılığına hayran kaldım harikasın miniğimizi,grubumuzun ilk göz ağrısını heycanla bekliyoruz kalabalık bir teyze grubu olarak
Onca yaşanmışlıklar beni bu hale getirdi valla
ay zaten duygusallık zirvede herşeye ağlayasım var, Allah yardımcınız olsun, dualarım sizinle... çok heyecanlandım
Amin amin çok saol canım inş sağlıkla gelsin minik

Kız M -Murphy nisan anası oluyosun şaka maka

Sorma ya anası gibi nisan ayında gelmeye karar verdi minik
Kızlar benim hiç bişeyim hazır değil yaa valla çocuğu çarşafa sarıp eve getiririm o derece yani bu hafta sonu şu puseti falan alayım bari. Ya bu arada M -Murphy nin erken doğum riski vardı dimi ?

Vardı kuzum dikiş atılmıştı yatıyordum
Aldılarmı acaba bebişi

Yok canım doktor geldi şimdi ciğer geliştirici yaptıkları için bir kaç gün bekletmek istiyorlar ama durum hiç belli değil akşam bile doğuma alabiliriz dedi
M -Murphy Dualarımız senle canim

Saol canım çok saol
Valla ben de sayfa yenileyip duruyorum doğumhane kapısında gibiyim şuan

Yaaa çok tatlısınız bildirimleri görünce ne kadar heyecanlı olduğunuzu anlıyorum :))
Sağlıcaklaa kucağına al kuzummm Allah yar ve yardımcınız olsun

Amin canım çok saol

Amann iyi olsun da minik yaaa ooyyy hiç belli olmaz

Bebeğin suyu nasıl canım

Kızlar alt açma matının fiyatı 79'dan düşmüş. Almak isteyenleriniz varsa kaçırmasın.Eki Görüntüle 3052214
Ayyy incesine kadar düşünülmüş resmen bebelere odasına çop kova bile var bez için eşimle onu almayı düşünüyoruzz e bebekten bundan
Inşaallahh indirim gelir ya bigün onu bekliyorum

Ayyy Şubat indirimlerinde fiyatı iyidi (180 TL) kuzum ben o zaman almıştım. Hepimizin illaki kaçırdığı bir şeyler var çoğu kişi memnun bu üründen..

Evet ben geldim 33+0 randevum vardı bugün.

2180 gr olmuşuz. Her şeyi çok iyi suyu falan dedi. Yüzü tersti hiç göremedik çok kısa sürdü bu sefer kontrol

Ve benim dana kız yan yatmaktan vazgeçip dikelmiş kafa yukarda ayaklar aşağıda. Demek ki kaç gündür yürürken baskı ondan oluyormuş idrarım var gibi de oluyor sürekli zaten ondan

Doktora giderken eşime dedim ben sezeryan istiyorum diycem dedim ama diyemedim Doktorum ters ama doğuma kadar döner %99 u dönüyor. Dönmezse ameliyat dedi ben hiç sesimi çıkarmadım

Sonra nst ye bağlandım. Çok sıkıcı ve her yerim ağrıdı sabit yatmaktan. Onda da normal çıktı sorun yok.

Kalsiyum alamıyorum süt, yoğurt pek yiyemiyorum takviye verseniz dedim. Tavsiye etmiyorum kalsiyumun dışardan alınmasını. Sadece süt yoğurt değil kalsiyum alınır başka şeylerden de. Bir de mideyi rahatsız eder dedi. Bende tamam dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…