2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben geçen ay mecburi uçak yolculuğu yaptım yaklaşık 1saat o bile öyle ağır geldi ki ayaklarımı uzatamamak belim elim kolum fazlalık gibiydi çok bunaldım ben yolculukları da seven biri olmama rağmen zorladı ki şuan daha da ağırlaştık uzun araba yolculuğunu düşünemiyorum bile. Eğer kesin orada doğum yapmaya karar verdiyseniz uçak daha mantıklı olabilir ama doktora gidecekmişsiniz zaten rahim ağzına vs bakıp o şekilde uygun olup olmadığınızı doktorunuz söyler rapor verir size 36yı geçmedikçe
Aynen doktoruma danisacagim tabiiki. Sadece deneyimleyen var mi demek istemiştim. Tesekkur ederim cevabınız için. Ben de sevmiyorum yolculukları ama annemin yanına gitmem gerek, burda kimsem yok. Ozel sebeplerden dolayı annem gelemiyor çünkü.
Uçak yolculuğu sanırım bu haftalarda önerilmiyor. Ben olsam araba seçer dura dura giderdim
Bende de şu an ağır basan seçenek bu. Doktorum da onay verirse sanırım arabayı seçeceğim 👍

Aaa aynı gün gidiyoruz güzel haberlerle dönelim inşallah beybiiim

Bence de doktorlar normal doğum riskini göze alamıyolar yani mesela yengem 6 cm açılmayla gitti hastaneye ama sezeryana aldılar tek sebep bebeğin kafası büyükmüş
Riski göze almamak değil de normal doğumla uğraşmak beklemek istemiyorlar bence. 10 dakkada kesip çıkarmak işlerine geliyor çoğunun. Çünkü normal doğum emek ister sabır ister
Sürekli kendimle meşgul etmeyeyim sayfayı diyorum değişiklik olmadıkça☺️hastanedeyiz hala, aynı şekilde devam canım çok şükür ☺️
Ay olur mu meşgul etmek
Biz sizi çok merak ediyoruz.
Lütfen her gün yaz 🤗
Hayırlı geceler kızlar
Benim dün geceden beri hem karnımda sertleşme oluyordu
Hemde sancım oluyordu
Bu akşam iyice arttı
Ağrı belime de vurmaya başladı
Eşime dedim hadi yürüyüşe çıkalım
Yürüyüşte rahatlarım belki.
Çıktık ben daha üst sokağa gidemeden ağrı arttı.
2 sokak ötemde hastane vardı. Oraya gittik acile.
Nstye falan bağlamadılar. Ultrasonlada bakmadılar

İdrar tahlili istedi enfeksiyondan şüphelendi oradaki doktor
Bu enfeksiyon ağrısı gibi durmuyor dedim
Tahlil çıkmadan bir şey yapamam endişelenmene gerek yok.
Suyun gelmediği müddetçe bebeğe bir şey olmaz dedi.
İdrar tahlili verdik
Sonuçlar 2 sanattan önce çıkmaz dediler
Geri eve geldik eşimle. Bir duş aldım yattım
Sancım dindi sayılır. Ama bel ağrım devam ediyor.
E nabızdan baktım. Sonuçlar hala çıkmamış. Kötüleşirsem duruma göre gece yeniden gideceğim
Eğer sızıp kalırsam sabah sonuçları alıp direk doktoruma giderim diye düşünüyorum
Hayırlı geceler canım şimdi nasılsın
Umarım yalancı kasımlalardır
Haberdar et bizi
Allah'a emanet olasınız 🤗🤗🤗

Riski göze almamak değil de normal doğumla uğraşmak beklemek istemiyorlar bence. 10 dakkada kesip çıkarmak işlerine geliyor çoğunun. Çünkü normal doğum emek ister sabır ister

Ay olur mu meşgul etmek
Biz sizi çok merak ediyoruz.
Lütfen her gün yaz 🤗

Hayırlı geceler canım şimdi nasılsın
Umarım yalancı kasımlalardır
Haberdar et bizi
Allah'a emanet olasınız 🤗🤗🤗
Ama çoğu hastanede ebeler uğraşıyo doktor kontrolünde bence bu kadar rahatlıklarına dğşkün olmamalılar

Dün işte öyleydim ben bildiğin baskı vardı 😂
Ayyy dimi offf ödüm ü patlattı yaa dedim noluyo ya eşim diyo normall desen 10 kere doğurmuş😂😂😂
Annem, teyzem falan sancıyı çekme o kadar sezeryan ol diyorlar aklımı çeliyorlar😂😂
Benimde anam diyo normall olsun kuzenlerim yengem öyle diyo sezaryene hiç şey etmediler sezaryen daha kötü değilmi ama cano ya

Ayyy sanmam kızz ya ayağı zorluyor resmenn benimkinin kafası yukarlarda 😂😂
Bende en asagida olmasa da kasiklarimda hissediyorum dünden beri. eğer yanılmıyorsam hickirik tuttu ve kafa kisminin asagida oldugunu öyle tahmin ediyorum. Ama hala pozisyon değiştirebilir galiba icerde yeterince yer var :emir_bebek:

• Beğen
Reactions: Jou
Bende en asagida olmasa da kasiklarimda hissediyorum dünden beri. eğer yanılmıyorsam hickirik tuttu ve kafa kisminin asagida oldugunu öyle tahmin ediyorum. Ama hala pozisyon değiştirebilir galiba icerde yeterince yer var :emir_bebek:
Evett cano bakalımm umarım değişir pozisyonu
Yoksa ayakları hiç durmuyor acayip canımı acıtıyor

Ayyy dimi offf ödüm ü patlattı yaa dedim noluyo ya eşim diyo normall desen 10 kere doğurmuş😂😂😂

Benimde anam diyo normall olsun kuzenlerim yengem öyle diyo sezaryene hiç şey etmediler sezaryen daha kötü değilmi ama cano ya
Ahahah adam biliyo demek😂

Valla kendileri ne kadae çektilerse hiç beklemiyordum aman sancıyı çekme diyorlar resmen😂

• Komik
Epidural al eğer acı çekmek istemiyorsan, var mı öyle bir seçeneğin?

Sezeryanın sonrasında toparlanma süreci beni korkutuyor😬
Normal olursa epidural isterim muhtemelen 🙈

Sezeryanda bence hareket etmek çok önemli ablam maşallahı vardı hiç ağrısı sızısı olmadı 2.günden sonra. Bende sezeryan olursam inşallah onun gibi olurum diyorum 🙊😂

Normal olursa epidural isterim muhtemelen 🙈

Sezeryanda bence hareket etmek çok önemli ablam maşallahı vardı hiç ağrısı sızısı olmadı 2.günden sonra. Bende sezeryan olursam inşallah onun gibi olurum diyorum 🙊😂
Aaaa işte bak herkesin aynı olmuyo sezaryen kimisi bomba gibi kalkıp geliyolar eve sanki normal doğum yapmış gibi 😂

Ay valla inan bilmiyorum ya. Normal istiyorum ama hem çekiniyorum hiç jinekolojik muayene olmadım🙈 hem korkuyorum da tabi😂

Sezeryan diyorum ondan da korkuyorum 😂
Bu çocuk nasıl çıkacak bilmiyorum 😂
Sen istesende istemesende birşekilde ordan biyerden çıkacak😂😂
Ben 4 5 kere çiktım çatala cok iğrenç çok degişik bi pozisyon😒😒

Aaaa işte bak herkesin aynı olmuyo sezaryen kimisi bomba gibi kalkıp geliyolar eve sanki normal doğum yapmış gibi 😂
Aynen herkesin farklı oluyor. Kimi normal doğumu hemen yapıyor. Kiminin sezeryan sonrası kolay geçiyor inşallah hangisi olursa olsun kolay geçsin doğumumuz😂

• Muhteşem
X