2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çarşamba kontrolüm var orda soruyum gidince. Terliyor da olabilirim çünkü daha çok hareket edince oluyor dikkat ettim de

Benim baş aşağı duruyor canım ayağı sol karın üst bölgemde

Reactions: Jou
Hem de nasıl

Jou benimkinin hareketleri acıtmıyor dedim biraz önce bi salladı alttan üstten resmen ahh dedim heralde tekmeydi sancı falan değildi

Reactions: Jou
6 almayın canım.Kızım 2 yaşına girecek temmuzda yazın tuvalet eğitimi vereceğim 5 numara bayağı götürür bizi.Ama Prima Premium Care için diyorum.
5 numaranın kolisinde 108 adet var 2 kutu alayım diyordum
4 kutu mu alsam o halde
Yoksa 2 kutu alıp bez olayını kapatayımmı artık cnm
Oh Allah bereket versin
Bende altın günü bulup girmeyi çok istedim ama hiç denk gelmedi çevremde

İlk alan olmak şartıyla Para gününe giriyordum para geldiği gibi altın alıyordum
Sonra o altın parasını taksit taksit nakit Ödemiş gibi oluyordum o da güzel oluyordu
Sonra onuda iptal ettiler
Güzel günlerde kullansın kızımız
Bizim seninle tahmini doğum tarihimizde aynıymış
Doktor banada 11 Haziran dedi
Bakalım ilk hangimiz doğuracak

6 almayın canım.Kızım 2 yaşına girecek temmuzda yazın tuvalet eğitimi vereceğim 5 numara bayağı götürür bizi.Ama Prima Premium Care için diyorum.
Merhaba, geçen 60'lılardan 1 (2-4 kilo) ve 2 (4-8 kilo) numara olmak üzere iki paket prima premium care aldık biz de. Yendi doğanlar çabuk büyüyor dedikleri için de biraz ikilem de kaldım; acaba 1 numara yerine 3'ünü mı alsak biz de. Sanirim 4 kilonun altinda dogmadiklari taktir de 2 numarayi kullanabiliyorlar. 4 kilo ve üzerinde doğduğun da elde kalma ihtimali var sanki. 1 numara almak için bebeğin kilosunun biraz daha netleşmesini mi beklesem acaba? Bilemedim

Prima çok pişik yapan bir bez değil gerçi, özellikle de premium care. Ama yine de deneyip karar verin bence çok stoklamayin. Bebeklerin işi belli olmuyor, cildi tepki verirse elinizde kalmasın.

Ben sleepy hosgeldin bebek seti aldım kutulu, içinde 20 tane 1 numara, 20 tane 2 numara var. Başka da almayacağım, bir bakayim iyi gelirse alirim, yoksa değişirim ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…