2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bizde başladık aynı şekilde eşimle.
3-5 elimize ne geçerse artık, Dolar ve altın alıyoruz.
Ama en baştan anlaştım ben “Ne olursa olsun bozmayacağız. O bizim değil bebeğin.” dedim
O da kabul etti
Bir kere bozmaya başlarsak devamı gelir.
Varsın indirimsiz alalım ama bozmayalım

Sende benim gibisin o halde
Yalnız ben bir yandan alırken bir Yandanda korkuyorum
Ne zaman o numaraya geçecekler
Ne kadar süre kullanacaklar
Malum aldığımız bezlerinde tarihi var

3 hafta kadar önce kordosentez yaptırmış biri olarak seni çok çok iyi anlıyorum. Kendi oğluma dua ederken seninkine de edeceğim. Allahim sağlık versin yavrularımıza. Mümkün olduğunca strese girmeyelim ki bebisler de iyi olsun..

Kızlar benim tsh 3,55 çıkmış. Bir şey olur mu? Tecrübe eden var mı
Ben hamilelik öncesi de düzenli tiroit hapı kullanıyordum. Hamilelikte dozunu artırdık. 3ün üstünde olmasını istemedi doktorum. Doktorunuza danışın, muhtemelen düşük doz ilaç baslatacaktir. Hayırlı olsun bu arada çok sevindim sizin adiniza❤

Bana da aynısı söylendi. Yani böyle problemlerin erkek bebeklerde daha çok görüldüğü ve birçoğunun da doğumdan sonra normale döndüğü. Insallah hepimiz sağlıkla alırız evlatlarımızı kucağımıza..

6 almayın canım.Kızım 2 yaşına girecek temmuzda yazın tuvalet eğitimi vereceğim 5 numara bayağı götürür bizi.Ama Prima Premium Care için diyorum.

Bozdurmayacağımız bir kısım altınımız var. Esnaf bir arkadaşımın yerine güne girdim. 15 günde bir 1 gram alıyorum. Bana kasımda sıra gelecek. En sona aldım bilerek. 24 tane gelecek ordan. Onlar hiç yokmuş gibi davranacağız mesela. Ama bu aldıklarımızı zaten alışveriş için biriktiriyorduk, o yüzden sırası geldikçe bozdurduk. Ha çok iyi karımız oldu şükür. Ataları 3200 ile 3800 arası fiyatlarla almıştık, 6300 den bozdurduk mesela.
B

Bebeği olan arkadaşlar 3 ve 4 ağırlıklı alın dedi bize onlara ağırlık verdik. Benim kızım iri bebek olacak bir de anladığımız kadarı ile. 32+4 de 2530 gr çıktı. O yüzden küçük numara az aldık, 3,4, ve 5 e ağırlık verdik. 1 paket de 6 lı aldık.

Ben magosit magnezyum almaya başlayınca rahatladım kabızlık çekmiyorum çok şükür olursa da arada oluyor. Yoksa 1 2 hafta mahvolmuştum
Ayyy bende magnosite geçince rahatladım valla canım çok şükür
Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşların da dediği gibi içinizi ferah tutun ultrason ne kadar doğru olabilir ki... sağ salim doğacak Allahın izniyle
Bence git doktora canım az az amniyon sıvısı kaçağı olabiliyor. Mutlaka git bence
Kızlar doktora gittim her şey normal ağrımın sebebi bu minik ayağın baskısıymış
Oh bee çok şükür güzel haber aldık
Heeeep güzel haberler alalım amim

Ooo ayaz hanımm pek bi zenginizz

Benim de iri bebek iri bebek dediler 35.haftada 2,840 gr doğdu
Zamanında doğsa kilosu daha iyi olabilirdi tabii

Reactions: Jou
3 bucuk yil oldu sezeryan olalı mecburen oldum bende ters duruyordu bebeğim dönmedi hiç 39. Haftaya kadar doktorum da gün vermişti o şekilde oldu ilk doğumum. Şimdi ssvd destekleyen bir doktora gidiyorum. Bende senin gibi düşünüyorum zaten takip ediyorlar riskli bisey olursa sezeryana alırlar itiraz etmem De inşallah normal olur :)

İyi gidiyor ama son 2 gündür geceleri pek uyuyamıyorum. Sağa dön sola dön karnım çok sertlesiyor ama normal galiba sona yaklaşıyoruz :)
Normall tabii benim bile şuan var ve uzanıyorum nefesim daralıyor soldan yatsam bacağım ağrıyor sağa donsem nefesim daraliyo arada sertleşiyor karnım baya baya

Normall tabii benim bile şuan var ve uzanıyorum nefesim daralıyor soldan yatsam bacağım ağrıyor sağa donsem nefesim daraliyo arada sertleşiyor karnım baya baya
Evet sırt üstü de yatıyorum pek onerilmiyor ama nasıl yatacağımı şaştım bende son haftalar zor geçiyor

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…