2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kesilmedi hala devam ediyor, karnım toplanıyor Amazing family bunun bir anlamı var mı bebek hareket ediyor bu arada
Canım enfeksiyon olabilir doğum sancısı da olabilir hiç birimiz bunu bilemeyiz lütfen ihmal etme git eğer iftar saati gidemem diyorsan yemeğini ye onfam sonra git sabaha bırakma zaten acile bile gitsen hemen Bi idrar tahlili ultrason ve nst yapıyorlar devlette bile böyle

Bence gitmelisin toplanma da varmış. En azından bişey yoksa bile kafan rahat eder. Varsa da önlemi alınır
Eşim gelsin gideceğim kızlar dua edin inşallah mühim bir şey değildir

Kızlar merhaba, bir kaç saattir dayanılmaz bir karın ağrısı çekiyorum. Sol taraf ağrıyor sadece istirahate rağmen geçmedi. Aynı durumu yaşayan var mı yalancı kasılma bu mu oluyor?
eşlik eden kasık veya bel ağrısı var mı ? git canım ama korkma benimde az önce sandalyede oturmaktan baya bir ağrıdı karnım ofiste uzandım biraz düzeldi şimdi. Dinlenme ile geçmiyorsa gitmen lazım bence .

Reactions: Jou
Kesilmedi hala devam ediyor, karnım toplanıyor Amazing family bunun bir anlamı var mı bebek hareket ediyor bu arada
Yalancı kasılmalar düzensiz zamanlar da girer. Sizin sürekli giriyor ve şiddetli agriniz var geç kalmadan kadın doğum acile gidin mutlaka büyük ihtimalle erken doğum sancıları başladı inşallah durdururlar,akciğer geliştirici iğne vs yaparlar her ihtimale karşı. Geçmiş olsun bizi haberdar edin lütfen

Ayyyyy Çok geçmiş olsun canım benim
Baktım da bulamadım canım
112yi arasan hemen bilgi verirler aslında
Ben daha önce çok danıştım

Kızlar kan ilacını yeni kullanmaya başladım ben doktorum yeni verdi, haklıymışsınız afedersiniz kabızlık cekiyorum 3 gündür ya bu süreç beni biraz yordu gerçekten
Ben magosit magnezyum almaya başlayınca rahatladım kabızlık çekmiyorum çok şükür olursa da arada oluyor. Yoksa 1 2 hafta mahvolmuştum

Ayyyyy Çok geçmiş olsun canım benim

112yi arasan hemen bilgi verirler aslında
Ben daha önce çok danıştım
Çok derin bir kesik olmadığı için meşgul etmek istemedim canım ya inşallah sandığım kadar ufak bir şeydir ve sıkıntı olmaz ,sağ ol

Bugün benimde bebek hareket ettikçe alttan hareketlerini hissettim durdum. Sanki baskı var gibi. Anneme doğurcam mı napcam diyorum öyle konuşma dio
Kız öyle deme bende öyle diyordum ortanca da harbiden doğurdum. Kızlar hepimiz de agirlastik artık zorlanıyoruz bir an önce kucağımıza almak istiyoruz fakat daha erken. Bu dönemde dogarsa evet yaşama olasılığı yüksek ama solunum vs sıkıntılar olabiliyor çoğu zaman. Küvez süreci de gerçekten az da kalsa Çok yıpratıcı. 1 ay daha kimse doğurmasın oturun oturduğunuz yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…