2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaaa bak parmaklarını anlamak süperr onu ben anlayamıyorumm😂😂
Onda geliştirdim kendimi şimdi kafaya odaklandım😂
Biz hala açmadık yaaa ben kalın geziyorum evin içinde bidaha aç kapa şu çarşamba güne kadar böyle ondan sonra herşey iyi
Bana kalsa açmazdımda eşim açtı işte cidden bu havalar çok sıkıntı evden çıkmıyorum yine hasta oldum :kızgın:

• Beğen
Reactions: Jou
Hahahahahaha doktora en son gidince kafası nerdeydi

Çiplak halinle evde üşüttünn🤦‍♀️🤦‍♀️
En son işte sağdaydı yüzü koyun yatıyodu ondan sonra İşte solda toplandı geçen sağlık ocağındada tam göbek deliğimin orasında baya toplanmıştı inşallah pozisyon değişirde çarşamba yüzünü net görürüm artık.. evet ya hiç
Dikkat etmedim pişmanım şimdi 😄

• Komik
En son işte sağdaydı yüzü koyun yatıyodu ondan sonra İşte solda toplandı geçen sağlık ocağındada tam göbek deliğimin orasında baya toplanmıştı inşallah pozisyon değişirde çarşamba yüzünü net görürüm artık.. evet ya hiç
Dikkat etmedim pişmanım şimdi 😄
Hahahaha iyi seninki çok başkaaa
Ama göbeğemiiinn deliğiii çıkmasına az kaldı gibi yaa kızzz seninki nasıll

Hahahaha iyi seninki çok başkaaa
Ama göbeğemiiinn deliğiii çıkmasına az kaldı gibi yaa kızzz seninki nasıll
Benimki yüz görümlülüğü istiyo bence 😂 kuzu benimki içte hiç çıkıcak gibi durmuyo ama bilmiyorum senin ki çıkıcak demekki belki karın büyüklüğüyle alakalıdır

• Beğen
Benimki yüz görümlülüğü istiyo bence 😂 kuzu benimki içte hiç çıkıcak gibi durmuyo ama bilmiyorum senin ki çıkıcak demekki belki karın büyüklüğüyle alakalıdır
Parmağamı sokuyom bayada yakının da yani bukadar hissetmezdim meselaa
Evett karin büyükluğüda olabilir ama çıkacak belli😀

Valla benim geçen toplandı bi tarafa ama hala kafası nerde anlayamıyorum ama parmaklarını anlıyorum 😄

Bende anlıyorum sanıyordum ayakları aşağıda vurup duruyor diyordum hoca ayakları değil kafası dedi ben şok tabi. Kafasıyla öyle nasıl vuruyor anlamadım 😀 eli dediğin başka bişey olabilir yani :))

Kızlar perine masajı yapan varmı doğumu kolaylaştırmak için kasları gevşetiyormuş daha önce bakmıştım faydasını gören çok varmış dün doktorumda önerdi buğday özü yağı ile güzelce masaj yap dedi
Geçen hafta gittiğimde doktorum son haftalarda yapman iyi gelebilir ben tekrar hatırlatacağım sana dedi. Doğumu kolaylaştırıyormuş o da öyle söyledi

• Beğen
Senin o zaman yoktu göbeğin dimi benim vardı biraz
Benim aynen çok aşırı büyük değil şuan
Bende anlıyorum sanıyordum ayakları aşağıda vurup duruyor diyordum hoca ayakları değil kafası dedi ben şok tabi. Kafasıyla öyle nasıl vuruyor anlamadım 😀 eli dediğin başka bişey olabilir yani :))
Herşey olabilir tabi belli olmaz 😄

• Komik
Gunaydinlar hepinize, nasilsiniz?
Ben doktora gittim en son 22mm olan rahim uzunlugu 25mm olmus, dinlenmeye ve ilaca devam dedi doktor, suan acil bisey yok gibi ama bnm minnos kafa asagi duruyo, agirlastikca daha da iner heralde, erken gelcegini dusunuyorum, insallah cok erken gelmez, bende tam gunuhu doldurur da yengeç burcu olur diye umit ediyodm, bakalim bakalim ne olucak çocukum ☺️

Ben doktora gittim en son 22mm olan rahim uzunlugu 25mm olmus, dinlenmeye ve ilaca devam dedi doktor, suan acil bisey yok gibi ama bnm minnos kafa asagi duruyo, agirlastikca daha da iner heralde, erken gelcegini dusunuyorum, insallah cok erken gelmez, bende tam gunuhu doldurur da yengeç burcu olur diye umit ediyodm, bakalim bakalim ne olucak çocukum ☺️
Hahaha kızzz yengeçmi olsun istiyosun😂
Maşaallahh kuzu seninki sakinn benimki yukarlarda😂😂😂

Evet o yüzden Max acılma cok daha fazlası olacağı icin yumusatılmasınında bi önemi kalmıyormuş zaten yapması ayrı zor pekte işe yarar bı yöntem gibi gelmedi bana:)
Amaaannn zaten yapılacak iş değil boşver akışına bırakalım 😃
Günaaayyydddııınnnnn güzel anneler 🤍🤍🌼🌼
Günaydın canımmmm💗💗💗
Allah bağıslasin bakarsin ayni gün gelirler 🤩💜🤗🥰
Ayyy ne heyecanlı yaaa
Düşünsene 34. Haftadayız şaka gibi💗💕🤩

Hahaha kızzz yengeçmi olsun istiyosun😂
Maşaallahh kuzu seninki sakinn benimki yukarlarda😂😂😂
Eveet yengeç olsun istiyodum hep 😍😍
Kiz sakin olurmu, ayaklar yukarda ya yandan yandan ittiriyo arada iki tane kucuk yumru cikiyo karnimin sagindan solundan 🤣 elleyince kaciyolar bide 🤣🤣
Aman cocugum diyorum asagi asagi ittirme kendini de zamaninda gel

Aa artmasına sevindim 🤗 benimki de heralde hala yatay😂

Amaaannn zaten yapılacak iş değil boşver akışına bırakalım 😃

Günaydın canımmmm💗💗💗

Ayyy ne heyecanlı yaaa
Düşünsene 34. Haftadayız şaka gibi💗💕🤩
Evet Rabbim sağlicakla kucaklarimiza aldirsin. Her an geldi gelecek diye bekliyo insan son zaman 😂 Umarim vakti zamaninda hayirla gelirler 🤲🏻 2.kez sezaryan olmak biraz korkutuyor son zamana dogru ama yapcak yok sağlik olsun 🤗

X