2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Eveet yengeç olsun istiyodum hep
Kiz sakin olurmu, ayaklar yukarda ya yandan yandan ittiriyo arada iki tane kucuk yumru cikiyo karnimin sagindan solundan elleyince kaciyolar bide
Aman cocugum diyorum asagi asagi ittirme kendini de zamaninda gel
Hahahaha abooovallahaaa benimkiyle sadece kafayla cebelleşiyoruzzzz

Kızlar ya makineye bulaşık yerleştirirken parmağımı kestim. Alt rafı çekiyordum elimi bir attım soyacağın bıçak kısmına girdi parmağım:/
İşin kötü tarafı tetenoz aşısı yaptırmamıştım. Soyacak malum tırtıklı biliyorsunuz tirtik içi paslı olabilir. Ne yapsam ki bilemedim

Hemen gitsen yaptırsan işe yaramaz mı ki?

Acile gittiğinde hemen yapıyorlar cnm
Hamile olmasan bile yapıyorlar
Sana direk yaparlar

Git git yüzeysel durmuyor
Eşim de ameliyat oldu yatıyor şu an gösterdim hiç ilgilenmedi bir şey olmaz dedi
Malum çocuklarda var canım gitmeyip riske aticam mecbur :/
Sabah hemsireyi arıcam yaparız derse gider orda yaptırırım artık . İlgilendiğin için sağ ol ❤

Kızlar merhaba, bir kaç saattir dayanılmaz bir karın ağrısı çekiyorum. Sol taraf ağrıyor sadece istirahate rağmen geçmedi. Aynı durumu yaşayan var mı yalancı kasılma bu mu oluyor?
Karnın toplanıyor mu ? Sürekli devam eden ağrı normal değil bir de dayanılmaz diyorsunuz. Mutlaka acile gidin doğum sancısı olma ihtimali yüksek,ilaç vs durdurmaya çalışırlar.

Reactions: Jou
Sağlık hattı gibi bişey yok mu ya arayıp sorsan aslında

Kızlar merhaba, bir kaç saattir dayanılmaz bir karın ağrısı çekiyorum. Sol taraf ağrıyor sadece istirahate rağmen geçmedi. Aynı durumu yaşayan var mı yalancı kasılma bu mu oluyor?
Hiç kesilmedi mi ağrı sürekliyse bence bi acile gidin. Yalancı kasılma öyle değil bence

Hiç ihmal etme hemen git canım ne olur ne olmaz bişey çıkmayadabilir ama gönlün rahat etsin

Karnın toplanıyor mu ? Sürekli devam eden ağrı normal değil bir de dayanılmaz diyorsunuz. Mutlaka acile gidin doğum sancısı olma ihtimali yüksek,ilaç vs durdurmaya çalışırlar.
Hiç kesilmedi mi ağrı sürekliyse bence bi acile gidin. Yalancı kasılma öyle değil bence
Hiç ihmal etme hemen git canım ne olur ne olmaz bişey çıkmayadabilir ama gönlün rahat etsin
Kesilmedi hala devam ediyor, karnım toplanıyor Amazing family bunun bir anlamı var mı bebek hareket ediyor bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…