2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben sonradan geldim kuzumm hemen gelemedim bu topiğe cünkü doktor oyle ciddi konustuki benim aklımda bebişteydii hep burayı farkediyordum hatta ama bakıyodum öyle

Hadi ya senin kızında güçlüymüş desene annesini bırakmamış çok şükür şimdi güzel şeylerden konuşabiliyoruz

Reactions: Jou
Kızlar ya şimdi ben kuplu emzirme atleti alcam da e bu çocuk emmezse boşuna almayım diyorum. Ama normal zamanda da giyilir demi ya 2 tane alam şimdilik diyorum

Normalde de giyilir. Ben evlenmeden önce mesela emzirme atleti almışım hiç haberim yok burası nie böyle diyordum ve ne zaman öğrendim biliyor musun bu sene

Kuplu olsun yazın rahat ederim dedim sütyenle falan uğraşmayım diye sütyensiz duramam çünkü ben evde bile
Ya Bi de meme başları nasıl olacak acaba tişörtten belli olur bende sütyensiz asla yapamam tam dolgulu kullanıyordum aşırı küçük diye ama boş kap alacağım

Ya Bi de meme başları nasıl olacak acaba tişörtten belli olur bende sütyensiz asla yapamam tam dolgulu kullanıyordum aşırı küçük diye ama boş kap alacağım
Benim de küçüktü normalde gerçi yine çok büyümedi de. Uçları belirginleşti baya baya. Belli olur tabi tişörtlerden falan. Gerçi emer de emzirme pedi koyarsak belki belli olmaz onla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…