2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oooo halletmiş bileee
Napem yaaa bugün yatakodayı inceden süpürdüm sildim toz aldım banyoyu temizledim yemeğimi yedimm oturuyorum öylee akşamada iki dk mutfak halledilirr bulaşık falan bitti

Oooo halletmiş bileee
Napem yaaa bugün yatakodayı inceden süpürdüm sildim toz aldım banyoyu temizledim yemeğimi yedimm oturuyorum öylee akşamada iki dk mutfak halledilirr bulaşık falan bitti
Valla aslında 2 dk da bitecek şeyler de yoruluyorum yaparken. Geçen küçük çantalara koydum hastaneye gidecekleri ama valize yerleştiremedim yoruldum hemen

Bugün aynı işleri yapmışız bende bende yatak odası banyoya giriştim çamaşır falan yıkandı aynı işte o kadar çok dip köşe yapmak istiyorum ki anlatamam. Bayramı dört gözle bekliyorum

Reactions: Jou
ahahahahah bende yavaşran dip köşe ettimm salonuda pazartesi ederim dedim kociş evde yarın çünkü yatak oda ve ebeveyn banyo var bizim büyük banyoyuda dün ettim baya dipköşe dedim kocişe bu kuveti daha dokunma hahahahaha misafirlere ozell

İnsan temizleyince bi süre kirlenmesin istiyor demi

Adanada sesle alışınca tabii normall
Burdayım aşkoomm yatak odayı ve ebeveyn banyoyu dipköşe temizlik ettimm bittii pazarteside salonu ederim

Galiba olabilir belkide bilmiyorum :) oh kolay gelsin ne güzel mis gibi. Pazartesi de bende temizlik için birini çağırdım güzelce temizleyecek ne güzel çok mutluyum

Galiba olabilir belkide bilmiyorum :) oh kolay gelsin ne güzel mis gibi. Pazartesi de bende temizlik için birini çağırdım güzelce temizleyecek ne güzel çok mutluyum
Aayyy en güzelidee o vallahaaa heryerii bitane pislik bırakmasın temizlikçiye öyle söylee tikim var de hamileyim de mikrop olmasınn

Aayyy en güzelidee o vallahaaa heryerii bitane pislik bırakmasın temizlikçiye öyle söylee tikim var de hamileyim de mikrop olmasınn

Aylardır eşim temizliyor düşün evin halini kadınıda uyardım eşim temizledi ona göre hazırlıklı gel dedim eheheh sabahın köründe geleyim ozaman anca temizlerim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…