2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İmom yani omega 3 emzirme döneminde vücudu dinç tutuyormuş canım arkadaşım söylemişti ne zaman onu bıraktım sersem gibi dolaştım dedi 😆
Evet canım kokuyo fln ama içeriği güzel ilaç aslında. Bana kan ilacı da vermişti doğum sonrası bi de bir iki hafta ara ara iğnemi vurmuştum yüne. Walla annelik cidden hakkı ödenmeyen bişe. Anne olunca zaten kendi annemi daha çok anladım daha üzerine düşmeye başladım

Gözün aydın kuzum heeeep güzel haberler alalım hep beraber amin

Kızlar size tavsiyem vitaminlerinizi almayı ihmal etmeyin. Benim demir ilaç kullanmama rağmen 1 aydır 4te kalmış. Doktor bu şekilde ne normal ne de sezeryan hiç bir şekilde doğuma girmezsin dedi ve bana ferinject kan iğnesi yazdı. Raporla verilen ağır bi ilaç. Doktor ve eczacı tanıdıklarıma sordum mutlaka al dediler. Dün ilk dozu aldım şükür alerji yapmadı ama bu duruma düşmeden kullanın hapları düzenli de başınıza gelmesin canlar...
Hem rapor çıkartılıyor hem de her bir iğneye 70₺ veriyosun ayrıca. Şimdilik 5 iğne aldım 350₺ tuttu. 200 lirada hastaneye veriyorum serumla yapıyorlar damardan ve sonra takip ediliyor alerji/yan etki yapıyor mu diye...
Böyle işte.. umarım fayda eder de kendime getirir beni🤗

Güle güle kullan canım. Yavaş yavaş eksikler tamamlanıyor 🙂🙂🙂

Austin deyince aklıma hep dr. Nowzaradan geliyor 😂😂😂

Amin canım benim saolasın hep güzel haberler alalım 🤗

Evet canım kokuyo fln ama içeriği güzel ilaç aslında. Bana kan ilacı da vermişti doğum sonrası bi de bir iki hafta ara ara iğnemi vurmuştum yüne. Walla annelik cidden hakkı ödenmeyen bişe. Anne olunca zaten kendi annemi daha çok anladım daha üzerine düşmeye başladım
Bende omega royal kullanıyorum arada Bi kokuyor ya her zaman değil. Önce karnımızda üstüne titriyoruz doğunca kucağımızda 👣

Aynen aynen hem ağrılarımız da azalır Allahın izniyle
Artık bebişler epey büyüdükleri için kanımızı iliğimizi kemiğimizi kurutuyorlar😂
Bizde mecburen vitaminlere yüklencez
Sana da şifa olsun kuzum
Allah rahatlık versin
Hayırlı geceler can 💕
Evett canımm öyle gerçektenn busefer daha çok ihtiyaç💕

Elçooom vitamin aliyorum ya onun icinde de var demir ama tabi yeteri kadar olmasa gerek. Ben direk demir hapi sevemiyom sanirim ama mecbur tabi kullancaz🙄
Elçonn seni vallahaa döverrr alcann bende d3 vitamini suyla eritiliyo ya nefret ediyorumm bak aklıma geldikçe midem bulanıyor o derece bıktımm yaniii yeterki bitsin kalmasın kafasıyla devam ediyorumm 😀😀😀

Ya kullandığımız kalsiyumun bile tek bize değil bebeğe de çok faydası var bebeğin beyin gelişimini etkiliyordu omega 3 te öyle
Evetttt onu diyorum kuzumm bize işe yaramasin biz kendimiz için hiç içmeyiz ama bebek olunca durum değişiyorr içmesem kafama takılıyo acaba içmessm şini neolur birşey olursa içmedim diyemi oldu böyle diye kafayı yerimm ben oyüzden hiç yapmıyorum öyle birşey

😣😭yaa canım yazdıkların beni korkuttu oyy inş dr bana vermez iğne fln dozu arttırır belki sadece . Ayy kullancam walla gözüm korktu 😭 inş senin de iğneler işe yarar canm ya🙏🏼 senin baya düşük ama sanki
Yaaa niye artmamış sabit kalmış acaba. Bak korktum şimdi içeyim düzenli 🙈
Yaaaaaa böyle kalırsınızzz işteeee 😒 bundan bahsediyorum yapmayın böylee :KK62:

Kuzum ben düzenli kullanıyorum sabah, akşam içiyorum yine düşük çıkıyo🤭😁😁
Canim yediklerindende dikkat etmen gerek benimde biraz düşmüş sadece içmeme rağmen dr günde 2 yumurta ye dedi kırmizı eti birazdaha fazla tüket dedi özellikle kuzu et dedi yanii ben öyle artmaya başladımm bazı vücutlar şaşırtabiliyor

Elçonn seni vallahaa döverrr alcann bende d3 vitamini suyla eritiliyo ya nefret ediyorumm bak aklıma geldikçe midem bulanıyor o derece bıktımm yaniii yeterki bitsin kalmasın kafasıyla devam ediyorumm 😀😀😀
Aaaa bende damla seklinde d3vitamini 3 5 damla atiyorum her gün 🌞😂

• Komik
Reactions: Jou
Merhaba arkadaşlar benim 27. Haftadan beri bir parmak açılmam var ve serviks uzunluğu da sürekli kısalıyor en son 1.8 ölçülmüştü. Erken doğum riskim var. Geçen hafta kanamam oldu bir hafta hastanede yattım serum,nidicard ve progestan kullandım hala da ilaçları kullanıyorum. Evde kalkmadan yatıyorum. Benimle aynı durumda olan var mı. Varsa bu süreçte neler yapıyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar benim 27. Haftadan beri bir parmak açılmam var ve serviks uzunluğu da sürekli kısalıyor en son 1.8 ölçülmüştü. Erken doğum riskim var. Geçen hafta kanamam oldu bir hafta hastanede yattım serum,nidicard ve progestan kullandım hala da ilaçları kullanıyorum. Evde kalkmadan yatıyorum. Benimle aynı durumda olan var mı. Varsa bu süreçte neler yapıyorsunuz?

Dikiş falan atılmadı mı. Benimde açılmam kanamam oldu dikiş atıldı yatıyorum ben

X