2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hehh konuş kızzz kızdırıyolarr beni vitamin almıyolarr ne kadar önemli bunlar sonra niye böyle oldu diye hepimiz üzülür dururuzzz doktorlar bosunamı veriyo bunları 😒
Aynen canım ihmalin sonu hiçte iyi olmayabilir. Ben ilacımı içtiğim halde böyle oldu. Aman ihmal etmesinler 🤗
Ay canim gecmis olsun, iğneler yarasın insallah. Bende düzenli kullanacağım valla soz o_O Zaten normalde kansizimdir.

Buradamiymis Dr Nowzaradan bilmiyordum. Dogumdan sonra bu kiloları vermek icin ona gideyim de az azar isiteyim :KK70:
Tamam anlaştık bak ihmal etme sakın 🤗
Boncuk000 Boncuk000 @madammor turkish-americano turkish-americano
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Vallaha tam dayaklıksınızzzz siz heeee niye almıyonuz lan vitaminii banada iyice bıkkınlık geldiii günde 4 tane vitamin alıyorumm kolay değil ama çocuğunuz için sabredin yapmayın şöyler şeyler sonra birşey oluyo hepimiz üzülüyoruzz keşke içseydim dersiniz sonra vallaha ağzınıza birtane çarpacamm haaa
Konuş dostum konuş 😎
Bende hiç içemiyorum vitamin vs
Demir aylardır 5 den yukarı çıkmadı :KK43:

Nerdeeeee
Bizimkinin adı özel hastane hiçbir şey vermiyorlar
Mamayı bile kendin götürüyorsun
Kaldı ki diğerlerini mi verecekler :KK43:
Canım doktorun bi şey demiyor mu? Halsizlik, kalp çarpıntısı, nefes darlığı yaşamıyor musun? Doktoruna bi danışsana😐

kizlar sizin sahte kasilmalariniz ne sıklıkta oluyor? benim epey arttı geceleri uyanıyorum. bazen saatte 3-4 kez oluyor. ama hemen geciyor.
Sende çok tatlısın beybitoo

Şuan saat kaçtan bildiriyosun bana 😅
saat aksam 6.22 öğlen uykumdan uyandım demin :KK59:
geceleri 4.30da cis yüzünden uyanıp bidaha uyuyamiyorum :KK53:

Aynen canım ihmalin sonu hiçte iyi olmayabilir. Ben ilacımı içtiğim halde böyle oldu. Aman ihmal etmesinler 🤗

Tamam anlaştık bak ihmal etme sakın 🤗

Konuş dostum konuş 😎

Canım doktorun bi şey demiyor mu? Halsizlik, kalp çarpıntısı, nefes darlığı yaşamıyor musun? Doktoruna bi danışsana😐
Benimkide d3 vitamin icmeme rağmen biraz düşük çıkmış buseferdoktor hergün 2 yumurta ye dedi busefer kırmızı et bol tüket dedi özellikle kuzu et dedi ben zatne yiyodum eti hep ama birazdaha fazla yemem lazımmış mesela yiycemm çünkü sonra diyorum keşke öyle etseydim böyle etseydim böyle olmazdı derim o kesin üzülürum süreklii

kizlar sizin sahte kasilmalariniz ne sıklıkta oluyor? benim epey arttı geceleri uyanıyorum. bazen saatte 3-4 kez oluyor. ama hemen geciyor.

saat aksam 6.22 öğlen uykumdan uyandım demin :KK59:
geceleri 4.30da cis yüzünden uyanıp bidaha uyuyamiyorum :KK53:
Hahahaha iyimiş bendede oyle oluyo ya
Yalnız kasılma banada oluyo o bebeğin hareketinden kaynaklı kuzu bebek uyanınca kasılıyor uyuyunca karnım yumoş gibi oluyo belli zaten bugün 3 4 defa etti

Hahahaha iyimiş bendede oyle oluyo ya
Yalnız kasılma banada oluyo o bebeğin hareketinden kaynaklı kuzu bebek uyanınca kasılıyor uyuyunca karnım yumoş gibi oluyo belli zaten bugün 3 4 defa etti
İçim ılık ılık ediyor sahte kasılma olunca 🤣
Bakalım gerçeği gelince nasıl hissedeceğiz🙈

• Komik
Reactions: Jou
Benimkide d3 vitamin icmeme rağmen biraz düşük çıkmış buseferdoktor hergün 2 yumurta ye dedi busefer kırmızı et bol tüket dedi özellikle kuzu et dedi ben zatne yiyodum eti hep ama birazdaha fazla yemem lazımmış mesela yiycemm çünkü sonra diyorum keşke öyle etseydim böyle etseydim böyle olmazdı derim o kesin üzülürum süreklii
Aynen aynen hem ağrılarımız da azalır Allahın izniyle
Artık bebişler epey büyüdükleri için kanımızı iliğimizi kemiğimizi kurutuyorlar😂
Bizde mecburen vitaminlere yüklencez
Sana da şifa olsun kuzum
Allah rahatlık versin
Hayırlı geceler can 💕

Hahahaha ama canda acıtıyorr yanii kafası hele elimin avucuna gelecek hale geliyo
Bide yukarda kafası döndü ya dahada çok hissediyorum
yesinler onların minik kafalarını :KK200:
Kızlarr uyuyorummm ben iyi gecelerrrr umarımmm akıllı adam gibi vitamin içmeye devam edersinizzzzzzz 😡😡😡 vallaha görmiyimm yok içemiyom edemiyom duymak istemiyorummmm allaha emanet olun 💜
iyi geceler, tatlı ruyalar canim :KK37:
😣oyy ya aynen canım alarm kuruyorum bn unutmayayım Diye ha bire alarm çalıyo ya imom du d vit coraspindi derken 😣
ben iki gündür kocama kalsiyum veriyorum bak tadi çok kotu diye, o da guya beni ikna etmek icin çok güzel diyor :confused:

Gözün aydın kuzum heeeep güzel haberler alalım hep beraber amin

Kızlar size tavsiyem vitaminlerinizi almayı ihmal etmeyin. Benim demir ilaç kullanmama rağmen 1 aydır 4te kalmış. Doktor bu şekilde ne normal ne de sezeryan hiç bir şekilde doğuma girmezsin dedi ve bana ferinject kan iğnesi yazdı. Raporla verilen ağır bi ilaç. Doktor ve eczacı tanıdıklarıma sordum mutlaka al dediler. Dün ilk dozu aldım şükür alerji yapmadı ama bu duruma düşmeden kullanın hapları düzenli de başınıza gelmesin canlar...
Hem rapor çıkartılıyor hem de her bir iğneye 70₺ veriyosun ayrıca. Şimdilik 5 iğne aldım 350₺ tuttu. 200 lirada hastaneye veriyorum serumla yapıyorlar damardan ve sonra takip ediliyor alerji/yan etki yapıyor mu diye...
Böyle işte.. umarım fayda eder de kendime getirir beni🤗

Güle güle kullan canım. Yavaş yavaş eksikler tamamlanıyor 🙂🙂🙂

Austin deyince aklıma hep dr. Nowzaradan geliyor 😂😂😂
😣😭yaa canım yazdıkların beni korkuttu oyy inş dr bana vermez iğne fln dozu arttırır belki sadece . Ayy kullancam walla gözüm korktu 😭 inş senin de iğneler işe yarar canm ya🙏🏼 senin baya düşük ama sanki

Boncuk000 Boncuk000 @madammor turkish-americano turkish-americano
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Vallaha tam dayaklıksınızzzz siz heeee niye almıyonuz lan vitaminii banada iyice bıkkınlık geldiii günde 4 tane vitamin alıyorumm kolay değil ama çocuğunuz için sabredin yapmayın şöyler şeyler sonra birşey oluyo hepimiz üzülüyoruzz keşke içseydim dersiniz sonra vallaha ağzınıza birtane çarpacamm haaa
🙈😅😬walla sen çarpmadan ben hissettim zaten kuzum, içcem ya gözüm korktu benim hatta şu an bi kuyuyu bile götüresim var 😅😭

• Komik
yesinler onların minik kafalarını :KK200:

iyi geceler, tatlı ruyalar canim :KK37:

ben iki gündür kocama kalsiyum veriyorum bak tadi çok kotu diye, o da guya beni ikna etmek icin çok güzel diyor :confused:
😅yaa çok akıllı bu erkekler biz de yedik dimi çok güzel olduğunu . Ben de eşime hep bi gün vercem eline oksapar vuracaksın kendine diom da . Getir hemen şimdi yapayım ne var onda diyo 🙄bu kadar basit olmamalı 😅😬

• Komik
Gözün aydın kuzum heeeep güzel haberler alalım hep beraber amin

Kızlar size tavsiyem vitaminlerinizi almayı ihmal etmeyin. Benim demir ilaç kullanmama rağmen 1 aydır 4te kalmış. Doktor bu şekilde ne normal ne de sezeryan hiç bir şekilde doğuma girmezsin dedi ve bana ferinject kan iğnesi yazdı. Raporla verilen ağır bi ilaç. Doktor ve eczacı tanıdıklarıma sordum mutlaka al dediler. Dün ilk dozu aldım şükür alerji yapmadı ama bu duruma düşmeden kullanın hapları düzenli de başınıza gelmesin canlar...
Hem rapor çıkartılıyor hem de her bir iğneye 70₺ veriyosun ayrıca. Şimdilik 5 iğne aldım 350₺ tuttu. 200 lirada hastaneye veriyorum serumla yapıyorlar damardan ve sonra takip ediliyor alerji/yan etki yapıyor mu diye...
Böyle işte.. umarım fayda eder de kendime getirir beni🤗

Güle güle kullan canım. Yavaş yavaş eksikler tamamlanıyor 🙂🙂🙂

Austin deyince aklıma hep dr. Nowzaradan geliyor 😂😂😂
Yaaa niye artmamış sabit kalmış acaba. Bak korktum şimdi içeyim düzenli 🙈

X