2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tamamm kuzu ben genede suyla temizlerim nede olsa evdeyim biyere gitsem ona göre ayarlarım suyla temizlemeyi yola çıkmadan alışacak edecez birşekilde kurban bayramındada mecbur gideriz istanbula oda olur 20günlük
Olur kuzum olur sıkıntı etme sen temiz bakarsin falan derken olmaz biseycik insallah

Reactions: Jou
Canım naptın herşey yolundadır umarım
Eşimin işten gelmesini bekliyorum canım.Kv ler eşimin benden için rahatsız demesine rağmen birde akşam mangalına çağırmışlar.Beni arayıp neyin var biz götürelim hastaneye olmadı kızı alalım sen dinlen diyen yok tabii.Az önce eşimle tartıştım mangal davetinin bahsini bile açması böyle bir günde hata bana göre.

Doktor ne dedi peki cevap verdi mi

Kızlar bu kremden sağlık ocağına yazdırın memişlere ve bebişler in poposuna çok iyi geliyormuş arkadaşım çok övdü içinde de yazıyormuş zaten
Ss aldım hemen
Ay gerçekten eşinde bi garip yaaa

Döner inşallah kuzum.Maşallah kilosu iyi.4 kg ya yakın doğar seninki:) Benim kız da 34 de makat gelişti bir daha da dönmemişti.34 e dek döner inşallah biraz.

Kızzz onuda şey için sordu çalışıyormusun diye dedim yok calışmiyorum ozaman gerek yok nst dedi evde bolbol dinleniyorsun dedi yorma kendini dedi o herşey iyi olduğuna göre gerek duymadı
Aaa çalışıp çalışmamayla ne ilgisi varmış ilk defa duydum. Evde olan bir insanda iş yapabilir şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…