2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hemen canını sıkma yarın olsun hayır olsun eminim ki güzel haberlerle geleceksin

Reactions: Jou
Inşaallahh canım diğerler olur elbette dikkat etmeme rağmen şekere çok şaşırdımm yanii ona taktım sadece bide kanda nerde gördüde enfeksiyon dedi ismi ne yazması gerek biliyomusun

Crp bakılmış mı ona bak kuzum

Geçmiş olsun canımm, hamur ekmek tarzı da belki artırıyordun yiyorsan? Doktoruna sordun mu? Enfeksiyon neden olmuş acaba

Geçmiş olsun canımm, hamur ekmek tarzı da belki artırıyordun yiyorsan? Doktoruna sordun mu? Enfeksiyon neden olmuş acaba
Ooo kızzz ne hamurla işim var ne ekmekle hep tambuğday tükettim bugune kadarr bilmiyorumm nekadar dikkat edersen et çıkıveriyor demekkii
Oda yarın belli olur illaki idrar ister

Önceki hamilelikte yapılan aşının tarihini görsem acaba sonlandıracağımı öğrendikten sonra mı yapıldı diye düşündüm şimdi. Belki oyüzden 6 ay sonra yapıldı sanırım ama yinede aklıma takıldı sorarım mutlaka haber ederim sana canım

Amin canım inşallah, ikizler ve pozisyonları normal doğuma uygun değil ondan sezeryan
Çok şükür en azından yattıktan sonra ilerleyebildik biraz daha joucum
Nurhafsa’cim Allah yardimcin olsun, kizlarinda dedigi gibi tehlikeli zamanda degilsin artik.

Stres yapma son zamanlariysan da hamileligin tadini cikar, tekmelerini hisset, kitap oku onlara zaten Senin sesini biliyorlar artik.
Amin canım benim, haklısın, ben tamamen kendimi saldım gibi yattığımdan beri, dediklerini yapsam bana da iyi gelecek muhtemelen

Evet demek ki ne kadar dikkat etsen de cikabiliyor canim, vucut yapiyor.
Yaaa bide ben ogün gece sabaha karşı asirı acıkmıştım sırf kan vercem diye birşeyde yemedim acaba diyorum ondan mı oldu diyorum çünkü mümkün değil mutlaka hep düzenli beslenirim tatlı dediğin nedirr bi hurma yanii

Ailede var mı şeker hastası. Belki normale göre yüksektir senin

Bişey yemediğin zaman kan şekerinin daha düşük olması gerekmez mi ozaman kuzum. Sabaha az kaldı artık Neden olduğunu öğrenicez:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…