2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bendee kiloma tansiyonuma baktı. Aşıları sordu istemiyorum dedim. Bebek doğunca dedi. Onlar olcak dedim bide kalp atışına baktı ödümü kopardı suratı ciddileşti duyamadı falan. Ben duydum halbuki. Sonra benim kız baya bi sert tekme attı gördü derinden geliyor kalp atışı ondan uğraştım demek ki uğraşmayın diyor falan dedi. Bugünde son günmüş izlem için. Sonra bide mayısın başında bi daha var 1 aylık izlem günü çok şey değil dedi. Konuşuruz yine doktora gittiğin zamana denk gelir gelmene gerek kalmaz dedi

Banada oyle demişti 1 aylik izlem diye ne acaba öyle

Açılma iyice artana kadar bekleyip artınca sezeryana alacaklar canım

Amin amin inşallah
Nurhafsa’cim Allah yardimcin olsun, kizlarinda dedigi gibi tehlikeli zamanda degilsin artik.

Stres yapma son zamanlariysan da hamileligin tadini cikar, tekmelerini hisset, kitap oku onlara zaten Senin sesini biliyorlar artik.

İyi sonunda gittin valla tetenoz 2 kere değilmiydi bana hiç bişey demedi kiloya baktı senin gibi tansiyona baktı kalp atışı dinletti klasik muayene işte neyseki aşısız döndüm

İyi sonunda gittin valla tetenoz 2 kere değilmiydi bana hiç bişey demedi kiloya baktı senin gibi tansiyona baktı kalp atışı dinletti klasik muayene işte neyseki aşısız döndüm

Tetanoz bi 20. Haftada birde 6 ay sonrası yapılıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…