2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Guzelmis güle güle kullan insallah ben daha düz ve pembeli biseyler istiyorum, acik pembeler lilalar falan bakiyorum ama yok yok yok, heryer dantel
Bendensin cnm
Bende henüz bir şey bulamadım
Önden düğmeli tek renk sade bir şey istiyorum
Bakalım hayırlısı
Ay evt hic yok oyle sade düz soft renk biseyler, yattigim yerde alisverise sardim iki saattir bakiyorum ama yook
Kızlar az önce letgodan 50 TLye bu oyuncağı aldım
Işıklı sesli müthiş bir şey bayıldım
Eşim gelsin güzelce parçalarına ayırıp kırklayacağım
Eki Görüntüle 3043870
Ne guzelmis güle güle oynasin bebik gelince

Oohhhhh şükürrr kenarda uyuşup kalmışımmm gözümü açtığım an sen geldin aklımaa
Kilosuda gayet iyi bitanemm allahımm bundan sonra vaktinda kucağına sağlıkla nasipetsiinnn
Aklıma şey geldiii acaba kukusu kıllımıydı utancından açamamıştırr sende benim gibi kavgalara meraklı kocamla busefer ben kavga ediyorumm diyo illa içine içine girrcen kavganın

Kızlar az önce letgodan 50 TLye bu oyuncağı aldım
Işıklı sesli müthiş bir şey bayıldım
Eşim gelsin güzelce parçalarına ayırıp kırklayacağım
Eki Görüntüle 3043870
Bende dolaptan 70 TL ye piyanolu oyun Halısı almıştım tüm parçaları çıkardım yıkadım halısınj da elimde yıkadım mis gibi oldu sıfır gibi valla hayırlı olsun

Bende dolaptan 70 TL ye piyanolu oyun Halısı almıştım tüm parçaları çıkardım yıkadım halısınj da elimde yıkadım mis gibi oldu sıfır gibi valla hayırlı olsun
Sağol cnm bende şimdi piyanolu oyun halısı istiyorum
Ama karar veremedim hangi marka bir şey alacağıma
Yine 2. El olarak bakacağım senin aldığın gibi

Kızlar nst den çıktım. Ya hemşire arıyor arıyor kalp atışını bir türlü bulamadı noluyo dedim bi an korktum neyseki buldu sonunda. Bu sefer yerinde durmuyor tipini yediiimmm kadın yine arıyor 20 dk sürüyor nst. Karnınıza iki minik cihaz bağlanıyor kalp atışını duya duya bekliyoruzsunuz çok güzel ama ya ay 38 haftalık bi kadın vardı yanımda karnı fay hattı gibi olmuştu kızlar bakalım bizim ki nasıl olacak

Sağol cnm bende şimdi piyanolu oyun halısı istiyorum
Ama karar veremedim hangi marka bir şey alacağıma
Yine 2. El olarak bakacağım senin aldığın gibi
Bi de pilleri varsa bu aldığının içinde bırakma sakın bebek kullanacağı zaman pil tak akıyor ve aksamlarını bozuyor

Ahahahh hareket edeceği tutmuş

Off benimde o yolda gidiyor fay hattından hallice

Ahahha ya tam bensin heee :))) adanada büyüdük burada kavga eden hiç yok alışık değilim yaa bi ses geliyor aha kavga var deyip çıkıyorum bi bakıyor biri bi kaldırımda diğeri bi kaldırımda birbirlerine bağırıyor hay sizin kavganızı diyorum. Adanada balkonda oturur her hafta mutlaka bi kavga izlerdik

Yerimmm onun kalbini oyy maşaallahhh
Ooooo hahahaha manyak manyak bağıriyolar birbirlerinee

Çatlaklar korkulu rüyam gün de 3-4 kez yağ sürüyorum 200ml lik şişeler 1 hafta yetmiyor lierac falan kesmiyor beni güreşçi gibi yağlanmam lazım şimdilik çatlak yok 11 kilo aldım ama

Çatlaklar korkulu rüyam gün de 3-4 kez yağ sürüyorum 200ml lik şişeler 1 hafta yetmiyor lierac falan kesmiyor beni güreşçi gibi yağlanmam lazım şimdilik çatlak yok 11 kilo aldım ama

Benimde korkulu rüyam olmasına rağmen duştan duşa sürüyorum. Tembelliğim daha ağır basıyor

Bi de pilleri varsa bu aldığının içinde bırakma sakın bebek kullanacağı zaman pil tak akıyor ve aksamlarını bozuyor
Pilleri var eşim gelince sökecek
Hatta duruma göre pil çok yerse pil dayanmaz diye elektrikliye çevirtmeyi planlıyorum eşime
Bende pehlivan gibi her akşam yağlanıyorum

Çok iyi fiyat canım bende dusunuyorum ama dedıgın gibi muadilleri 300lerde geziyor cok pahalı gelince beğenirsen söylermisin bende alırım o sayfadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…