2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu arada wrap sling diye bebeği taşımak için bir parça var. Bilen bilmeyen vardır. İnstagram sayfasına özel son 2 günlük indirim var. 80 TL EFT + 16.90 TL kargo var. 100 TL ye almış oldum. Kendi sitesinde 130 TL gibi bir fiyata satılıyor. Piyasadakilere baktımda fiyatlar çok uçuk 200-300 civarı 🥲 Bende biraz önce aldım, ilk defa instadan alış veriş yaptım 🙈 yorumlarıda fena değil. Düşünenler varsa bir incelesin. H.bsling
Bu sling çok ucuz çok enterasan. Kumaş fiyatları çok arttı, yani 5 yaklaşık 5 metre, %100 pamuk, sertifikası olan bir kumaşı almak bile imkansız bu fiyata. Umarım güzel çıkar ürününüz.
Bende aldım ama başka siteden aldım ve 289 TL ödedim.

Bir de bu sayfada gösterilen sling bağlama şekli bayağı kötü görünüyor, lütfen youtubedan tekrar bakın.

Bu sling çok ucuz çok enterasan. Kumaş fiyatları çok arttı, yani 5 yaklaşık 5 metre, %100 pamuk, sertifikası olan bir kumaşı almak bile imkansız bu fiyata. Umarım güzel çıkar ürününüz.
Bende aldım ama başka siteden aldım ve 289 TL ödedim.

Bir de bu sayfada gösterilen sling bağlama şekli bayağı kötü görünüyor, lütfen youtubedan tekrar bakın.
Yorumları güzeldi birkaç gün baktım öyle karar verdim almaya çok kötü olucağını sanmıyorum fiyat performans olsa bile yeterli bence arkadaşım bebeği 6. Ayda iken kilodan dolayı taşımakta zorlanıyordu. O kadar bile idare etse yeter ☺️ Bakalım nasıl gelicek 😀

M -Murphy 30 hafta üstü nst bağlanıyor değil mi? Nasıl birşey uzun sürüyor mu🙊

Canım aslında 32den bazıları daha geç nst ye bağlıyor normalde şuan çok erken kadın kalp atışını bulana kadar zorlandı ilk başta küçük bebek bulmakta zorlandım dedi. 20 dk sürdü canım sürekli kalp atışını duymak uzanıp onu dinlemek çok güzel 😊

Yorumları güzeldi birkaç gün baktım öyle karar verdim almaya çok kötü olucağını sanmıyorum fiyat performans olsa bile yeterli bence arkadaşım bebeği 6. Ayda iken kilodan dolayı taşımakta zorlanıyordu. O kadar bile idare etse yeter ☺️ Bakalım nasıl gelicek 😀
İnşallah beklentinizi karşılar, memnun kalırsınız.

Bende ilk 6 ay için aldım, sonra kanguruya geçeceğim inşallah. Bana çok keyif veriyor sling, kanguru, bebeği giyme fikri. İnşallah çok güzel , keyifli deneyimlerimiz olur 😍

Arkadaşlar bir de kilo konusu konuşulmuş az evvel. Ben uygulamada "şimdiye kadar 10, 12 kilo almış olmalısınız" diye okumuştum bir kaç gün önce.
Bu kilo olayının bir standartı var mı? Herkes gebeliği farklı yaşıyor, farklı farklı sağlık sorunları olanlar olabiliyor. Nasıl okumalıyız bu kilo olayını emin olamıyorum.

Canım aslında 32den bazıları daha geç nst ye bağlıyor normalde şuan çok erken kadın kalp atışını bulana kadar zorlandı ilk başta küçük bebek bulmakta zorlandım dedi. 20 dk sürdü canım sürekli kalp atışını duymak uzanıp onu dinlemek çok güzel 😊
Benim gittigim hastanede sanırım 30 üstü bakıyorlar heyecanlandım şimdi ya💃💃💃💃

Arkadaşlar bir de kilo konusu konuşulmuş az evvel. Ben uygulamada "şimdiye kadar 10, 12 kilo almış olmalısınız" diye okumuştum bir kaç gün önce.
Bu kilo olayının bir standartı var mı? Herkes gebeliği farklı yaşıyor, farklı farklı sağlık sorunları olanlar olabiliyor. Nasıl okumalıyız bu kilo olayını emin olamıyorum.
Vücut kitle indeksine bağlı canım biraz kilolu hamile kalanlar daha az almali deniyor, normal kiloda hamile kalanlar icin gecerli o rakamlar genelde

Kizlaar pijama konusunu nisan annelerine de sordum, kesinlikle gecelik öneriyolar bilginiz olsun, gecelik hic de sevmem ama bi tane alcm heralde ne olur ne olmaz diye, sonda fln oluyomus kontrol ediyolarmis arada da, gecelik cok rahat diyolar
normal veya sezaryan fark etmez düğmeli bi tane gecelik mutlaka 1 tane bulundurun canım. bende sevmiyorum o yüzden ucuz bişey aldım sonra bi daha giymem diye 🙈.

Kizlar ben şöyle bir gecelik aldım pentiden annem gelirken getirecek bana, bunu kendime ev için almıştım ama hastanede de giyilir diye düşündüm ne düşünüyorsunuz? 4E71B154-5F21-45FE-B40E-384273B56D4E.png
Üzerine de sabahlık aldım rahatça giyineyim diye. Bir yerde okumuştum sabahlık çok iyi oluyormuş rahat oluyormuş.
Klimalardan dolayı üşüme ihtimalim de var o yüzden. Evden birde normal giyindiğim pijamalardan yedek olarak koyayım tekrar daha almayım dedim. Yoksa almalı mıyım?

621B8FB1-58C6-4D1E-9891-08F29F3CCC40.png

X