2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Niye ögleden sonra ya hiç sevmiyorum böyle bekleemyi buyüzden hep erken gideriz biz😂😂 gittiğim gibi ilk muşteriside ben:KK70:

Kuzum bekletmek istemiyor beni bütün hastalara bakıyor biz öyle gidiyoruz çok havalı dimi 😂😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Seni detaylıca rahat bakmak içinde çağırıyor o zamanla kuzu dr rahat rahat kontrol eder seni😂

Oturmak, ayakta durmam yasak ya. Sıkıntı olmasın diye hemen muayene edip gönderiyor. Diğer hastaların hakkına girmekte istemiyor gidince hemen almak zorunda kalıyor yoksa 😊 bugün renkli foto isticem inş yüzünü gösterir minik 🤗

• Muhteşem
Oturmak, ayakta durmam yasak ya. Sıkıntı olmasın diye hemen muayene edip gönderiyor. Diğer hastaların hakkına girmekte istemiyor gidince hemen almak zorunda kalıyor yoksa 😊 bugün renkli foto isticem inş yüzünü gösterir minik 🤗
En iyisi kuzumm benimm tabi beklememen gerekirr iyi olurr ayy hadi inşaallahhh göstermiyolar sıpaa doğana kadarr 😂

En iyisi kuzumm benimm tabi beklememen gerekirr iyi olurr ayy hadi inşaallahhh göstermiyolar sıpaa doğana kadarr 😂

Detaylıda çok güzel göstermişti yüzünü sende çekmişlermiydi detaylı da bakıp bakıp duruyorum ona ya çok datlu 😍

• Muhteşem
Demeyelim öyle demeyelim 😆 Herkesin uykusu düzelse güzelce erkencecik uyusak ne güzel olur🙏
Ben Bi iki gün iyiysen içimden diyorum oh ne rahatım akşamına bakıyorum rahatsızlanıyorum 🤣geçen gün dedim oh gecede iki kere uyanıyorum önceden 5 6 kere kalkardım dün bel ağrısından uyuyamadım😪

Ooyyy oyyy ana evinde öyle vallahaa ben anneme gidemedim buayda işler uymuyo eskisi gibii ve artıkk hiçbirşey yapacak halde değilimm gün geçtikce hal kalmıyor karnım epey büyüdü bulaşık ederken afedersin domalmış gibi hissediyorumm halim çok komikk :KK70:
Bulaşık yıkarken bende öyleyim ya :KK70:

• Komik
Bende yaşamadım arkadaşım dan biliyorum ama acı falan varmı
Yok hiç acı falan yok ama varolması canımı sıkıyo😂
Canım kabızlık çok mu yaşadın. Öyle bir sıkıntı varsa ilerlemeden daha fazla doktora git. Arkadaşım o yüzden 8. Ayında basurdan ameliyat olmak zorunda kaldı
Gebeliğin başlarında yaşamıştım sonradan düzeldi bu aya kadar gayet iyiydim bi anda çıktı doktor normal dedi işte krem falan verdi bakalım kabızlığımda 3-4 gün sürdü şuan iyim inşallah kremle çabucak geçer

Tek tek alıntılayamadım arkadaşlar kusura bakmayın.. 1 gün daha geçti çok şükür diye bakıyorum, ama geceden beri biraz daha sıklaştı gibi sancılar. Dün açıklığa bakılmadı , sık bakmak da istemiyorlarmış doğumu elle uyarıp daha da tetiklememek için. Açıklık belli seviyeye gelene kadar bekleyeceğiz dedi doktor. Bebişler ultrasonda iyilerdi çok şükür dün. Bu gece tekrar kanlarım alındı sezeryan için ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan ayarlanıyormuş kanamam vs çok olursa diye. Son durumum bu özetle…
Size diyeceğim bırakın kalsın ev işleri vs, yormayın kendinizi nolur. Bir arkadaşımızı mesajını gördüğüm için özellikle diyorum.
Bekliycek daha kızlar merak etme 🌺

X