2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu arada wrap sling diye bebeği taşımak için bir parça var. Bilen bilmeyen vardır. İnstagram sayfasına özel son 2 günlük indirim var. 80 TL EFT + 16.90 TL kargo var. 100 TL ye almış oldum. Kendi sitesinde 130 TL gibi bir fiyata satılıyor. Piyasadakilere baktımda fiyatlar çok uçuk 200-300 civarı 🥲 Bende biraz önce aldım, ilk defa instadan alış veriş yaptım 🙈 yorumlarıda fena değil. Düşünenler varsa bir incelesin. H.bsling
Valla çok iyi oldu ben bakacağım teşekkür ederizzz

Umarım 5 kiloyla kalır daha fazlasını vücudum kaldırmaz vallahi🥺 70 le kaldım şuan 80
Bende 77le kaldım 81 oldum kuzumm yediklerine dikkat et gece birşey yeme yat gece gerçekten farkediyo 3 gündür gece yemeye başladım almişım 1 kilo hemen kestim bende acıkırsam tekrar yulaf yoğurt yiycem

Dikkat ediyor musun canım. Hamur işleri, şekeri tamamiyle kessen meyveyide sınırlı yesen
Kendimi kandırmayayım hiç kısmıyorum ya aksine kendime ödülmüş gibi yiyorum çok acıkıyorum 🤭 yine 15 kilo almadığıma dua ediyorum da artık dikkat etmem gerekk galiba

Bende 77le kaldım 81 oldum kuzumm yediklerine dikkat et gece birşey yeme yat gece gerçekten farkediyo 3 gündür gece yemeye başladım almişım 1 kilo hemen kestim bende acıkırsam tekrar yulaf yoğurt yiycem
Vicdan azabı çekiyorum acaba çocuk mu acıkıyor falan diye gece acıkınca kaçamak yapıyorum ama yapmamam lazim artık ya

Ben de 11 kilo aldım gebelik şekerinden dolayı diyete başladım 🙄 bebeğimin kilosuda zayıf nasıl olacak bilmiyorum
Benimde haftasıyla tam uyumlu gidiyor ilk haftalarda 300 gram fazla gidiyordu enson gittigimde okadarda almamıştı kilo nereye gidiyor bu kilolar bilmiyorum sanırım kendimiz alıyoruz , bende şeker cikmadı ama diyete başlayacağım sanırım

Pilleri var eşim gelince sökecek
Hatta duruma göre pil çok yerse pil dayanmaz diye elektrikliye çevirtmeyi planlıyorum eşime

Bende pehlivan gibi her akşam yağlanıyorum :KK70:
Yani aklında olsun hatta tüm kızların aklında olsun aldığınız oyuncaklara şimdiden pil takmayın 😆

Kendimi kandırmayayım hiç kısmıyorum ya aksine kendime ödülmüş gibi yiyorum çok acıkıyorum 🤭 yine 15 kilo almadığıma dua ediyorum da artık dikkat etmem gerekk galiba
Bi 10 kilo da ben almışım 🤣ben sahurda eşime hazırlıyorum oturup yiyorum sabah uyanınca da kahvaltı yapıyorum 🤪

Kizlaar pijama konusunu nisan annelerine de sordum, kesinlikle gecelik öneriyolar bilginiz olsun, gecelik hic de sevmem ama bi tane alcm heralde ne olur ne olmaz diye, sonda fln oluyomus kontrol ediyolarmis arada da, gecelik cok rahat diyolar

Vicdan azabı çekiyorum acaba çocuk mu acıkıyor falan diye gece acıkınca kaçamak yapıyorum ama yapmamam lazim artık ya
Öyle düşünmiycen tamam bebek acıkır hep amaa hep bebeğe odaklanmamak lazımm ben bugüne kadar çok acıksamda mecbur ilacımı içerken 1 saat bekliyorum aç aç hiçbirşey olmadı abartılıyor bazen bunlar

X