2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bu arada wrap sling diye bebeği taşımak için bir parça var. Bilen bilmeyen vardır. İnstagram sayfasına özel son 2 günlük indirim var. 80 TL EFT + 16.90 TL kargo var. 100 TL ye almış oldum. Kendi sitesinde 130 TL gibi bir fiyata satılıyor. Piyasadakilere baktımda fiyatlar çok uçuk 200-300 civarı Bende biraz önce aldım, ilk defa instadan alış veriş yaptım yorumlarıda fena değil. Düşünenler varsa bir incelesin. H.bsling

Eklentiler

• 80007A70-FBAB-4015-A21E-350A9D6C1CD1.png
    660,6 KB · Görüntüleme: 50
Hiç sevmem kucağa pek yakıştırmıyorum bunu ya

Ay iyi bari ya umarım sıkıntısız atlatırsınız canım bu arada bir ara bendede kanama oldu kantaron yağı sürmüştüm geçti hemen

Oleyyy beee çok şükür herşey yolunda kızlar ama şimdi geçen hafta yazdığıma baktım 1400lerde falan yazmışım şimdi 1500 küsür dedi hoca az almış kilo ya birde ayaklarını aşağıda hissediyorum dedim o ayak değil kafası dedi şimdi nst ye girmek için bekliyorum C civcivsin sen naptın canım

Son düzenleme:
Ay iyi bari ya umarım sıkıntısız atlatırsınız canım bu arada bir ara bendede kanama oldu kantaron yağı sürmüştüm geçti hemen
İnşallah kuzum evet kantoronu baya önerdiler ama eczacı tanıdığımız var doktorun verdiği krem çok iyi dedi bakalım bi denicem
Oy maşallah annesi bu haftaya normal kilosu merak etme hiç ayy nst yi hemen anlat bize çıktıktan sonra

Tabisi hemen anlatırım

Bence normal geldi kuzum kilosu haftada 200g civarı kilo artışı yazıyordu uygulamada yanlış hatırlamıyorsam üzme kendini çok sevindim her şeyin yolunda olmasına maşallahhhh

Bence normal geldi kuzum kilosu haftada 200g civarı kilo artışı yazıyordu uygulamada yanlış hatırlamıyorsam üzme kendini çok sevindim her şeyin yolunda olmasına maşallahhhh

Hep 200 gr falan alıyordu ilk defa bu kadar az olunca. Sonucu hocaya gösterirken sorarım artık. Çok saol kuzum çok şükür

güle güle kullan canım bende ilk bu marka alacaktım sonra dolaptan sıfır halka sling aldım. inşallah bebisler sever ben özellikle ilk zamanlar için aldım çünkü sürekli memede olacaklar ve sling de emzirmek daha kolay olur diye. 3aydan sonra kanguruya gecerim ilk kızımda cok rahat etmiştim iş yaparken felan

Ooo ortam gerildi hastanede. Hasta, kadın doğuma geliyor alttan muayene edilmek istemiyor. Kaç tane doktor geldi ikna etmeye çalıştı ikna edemedi. Yetmedi birde bana ilaç yazın diyor doktorda muayene ettirmeyen hastaya nasıl ilaç yazmamı bekliyorsunuz dedi. Ne insanlar var yaw

kilosuna cok takılma canım önemli olan senin ve bebişin iyi olması

Ayy şu nst işi beni geriyor korkuyorum nedense kaçıncı haftadasın kuzum benimde en son gittiğimde az almıştı.
Yarın saat 10 a verdi kuzum çok yoğunmuş 10 da diyo ama hiç saatinde almıyor

Hadi gözün aydın kilosu iyi değil mi 1 haftada 100 gr. Benim de 3 haftada 300 gr dan biraz fazla almış

Allahım ya ettirmiyorsan ilaç isteme o zaman

Saoalsın canım sende güle güle kullan Emzirme nasıl yapılıyor bilmiyorum videoları vardır sanırım bende arkadaşımda görmüştüm çok rahat taşıyordu bebeğini

Ayy şu nst işi beni geriyor korkuyorum nedense kaçıncı haftadasın kuzum benimde en son gittiğimde az almıştı.
Yarın saat 10 a verdi kuzum çok yoğunmuş 10 da diyo ama hiç saatinde almıyor

Şuan nst deyim korkacak bişi yok kız nie geriyor çok gizeeel bence
Hadi gözün aydın kilosu iyi değil mi 1 haftada 100 gr. Benim de 3 haftada 300 gr dan biraz fazla almış
Sordum doktora neyse ki normalmiş neyseki kuzum
Allahım ya ettirmiyorsan ilaç isteme o zaman
Hiç yani şimdi dışarıda kavga var kaçırdım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…