2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tek tek alıntılayamadım arkadaşlar kusura bakmayın.. 1 gün daha geçti çok şükür diye bakıyorum, ama geceden beri biraz daha sıklaştı gibi sancılar. Dün açıklığa bakılmadı , sık bakmak da istemiyorlarmış doğumu elle uyarıp daha da tetiklememek için. Açıklık belli seviyeye gelene kadar bekleyeceğiz dedi doktor. Bebişler ultrasonda iyilerdi çok şükür dün. Bu gece tekrar kanlarım alındı sezeryan için ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan ayarlanıyormuş kanamam vs çok olursa diye. Son durumum bu özetle…
Size diyeceğim bırakın kalsın ev işleri vs, yormayın kendinizi nolur. Bir arkadaşımızı mesajını gördüğüm için özellikle diyorum.
Çok şükür bebekler iyi canım Bi hafta daha dayansa çok güzel olur ne kadar içerse kalırlarsa o kadar iyi

Tek tek alıntılayamadım arkadaşlar kusura bakmayın.. 1 gün daha geçti çok şükür diye bakıyorum, ama geceden beri biraz daha sıklaştı gibi sancılar. Dün açıklığa bakılmadı , sık bakmak da istemiyorlarmış doğumu elle uyarıp daha da tetiklememek için. Açıklık belli seviyeye gelene kadar bekleyeceğiz dedi doktor. Bebişler ultrasonda iyilerdi çok şükür dün. Bu gece tekrar kanlarım alındı sezeryan için ihtiyaç halinde kullanılmak üzere kan ayarlanıyormuş kanamam vs çok olursa diye. Son durumum bu özetle…
Size diyeceğim bırakın kalsın ev işleri vs, yormayın kendinizi nolur. Bir arkadaşımızı mesajını gördüğüm için özellikle diyorum.
Oyyyy canım sende haklısınn bizde gidiyozz evi ediyoruzzz zaten edemicek hale geliyorum artıkk evi süpüremiyorum bundan sonra pek allah yardımcımız olsunn tekbaşına doğuranlar çekenler çok daha iyi bilir buişi bebekk iyi ya kuzuu vaktiyle gelsin inşaallahhh🤲

Son düzenleme:
Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Hayırlı huzurlu cumalar

3-4 gündür annemde kalıyorduk
Ne güzel prensesler gibiydim
Bugün akşam eve geçeceğiz
Külkedisi mode online.
Kalkayımda bari anneciğim için evi silip süpüreyim gitmeden
:temizlik:

Bebeğin kıyafetlerini yıkadık. Bugün oturduğum yerden onlarıda ütüleyip yerleştireceğim çekmeceye. Hala pijama çanta gecelik vs almadım.
30+6 dayım. En geç haftaya eksikleri alıp hastane çantasını hazırlamam lazım

Bu arada kızlar BİM’e 89 TLye önden düğmeli pijamalar gelmiş
Üşendiğimden gidemedim hala
Bitmiştir bile muhtemelen. Ama yinede birazdan gidip bakacağım

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Hayırlı huzurlu cumalar

3-4 gündür annemde kalıyorduk
Ne güzel prensesler gibiydim
Bugün akşam eve geçeceğiz
Külkedisi mode online.
Kalkayımda bari anneciğim için evi silip süpüreyim gitmeden
:temizlik:

Bebeğin kıyafetlerini yıkadık. Bugün oturduğum yerden onlarıda ütüleyip yerleştireceğim çekmeceye. Hala pijama çanta gecelik vs almadım.
30+6 dayım. En geç haftaya eksikleri alıp hastane çantasını hazırlamam lazım

Bu arada kızlar BİM’e 89 TLye önden düğmeli pijamalar gelmiş
Üşendiğimden gidemedim hala
Bitmiştir bile muhtemelen. Ama yinede birazdan gidip bakacağım
Ooyyy oyyy ana evinde öyle vallahaa ben anneme gidemedim buayda işler uymuyo eskisi gibii ve artıkk hiçbirşey yapacak halde değilimm gün geçtikce hal kalmıyor karnım epey büyüdü bulaşık ederken afedersin domalmış gibi hissediyorumm halim çok komikk :KK70:

Kızlar gebelikte basur sorunu yaşayan varmı ya kan geliyo makattan ilerlemişte biraz sanırım krem falan işe yaramıyo diyolar napıcam :KK43:

Canım kabızlık çok mu yaşadın. Öyle bir sıkıntı varsa ilerlemeden daha fazla doktora git. Arkadaşım o yüzden 8. Ayında basurdan ameliyat olmak zorunda kaldı

X