2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Niye ögleden sonra ya hiç sevmiyorum böyle bekleemyi buyüzden hep erken gideriz biz gittiğim gibi ilk muşteriside ben

Kuzum bekletmek istemiyor beni bütün hastalara bakıyor biz öyle gidiyoruz çok havalı dimi

Reactions: Jou
Seni detaylıca rahat bakmak içinde çağırıyor o zamanla kuzu dr rahat rahat kontrol eder seni

Oturmak, ayakta durmam yasak ya. Sıkıntı olmasın diye hemen muayene edip gönderiyor. Diğer hastaların hakkına girmekte istemiyor gidince hemen almak zorunda kalıyor yoksa bugün renkli foto isticem inş yüzünü gösterir minik

En iyisi kuzumm benimm tabi beklememen gerekirr iyi olurr ayy hadi inşaallahhh göstermiyolar sıpaa doğana kadarr

En iyisi kuzumm benimm tabi beklememen gerekirr iyi olurr ayy hadi inşaallahhh göstermiyolar sıpaa doğana kadarr

Detaylıda çok güzel göstermişti yüzünü sende çekmişlermiydi detaylı da bakıp bakıp duruyorum ona ya çok datlu

Demeyelim öyle demeyelim Herkesin uykusu düzelse güzelce erkencecik uyusak ne güzel olur
Ben Bi iki gün iyiysen içimden diyorum oh ne rahatım akşamına bakıyorum rahatsızlanıyorum geçen gün dedim oh gecede iki kere uyanıyorum önceden 5 6 kere kalkardım dün bel ağrısından uyuyamadım

Bulaşık yıkarken bende öyleyim ya

Bende yaşamadım arkadaşım dan biliyorum ama acı falan varmı
Yok hiç acı falan yok ama varolması canımı sıkıyo
Canım kabızlık çok mu yaşadın. Öyle bir sıkıntı varsa ilerlemeden daha fazla doktora git. Arkadaşım o yüzden 8. Ayında basurdan ameliyat olmak zorunda kaldı
Gebeliğin başlarında yaşamıştım sonradan düzeldi bu aya kadar gayet iyiydim bi anda çıktı doktor normal dedi işte krem falan verdi bakalım kabızlığımda 3-4 gün sürdü şuan iyim inşallah kremle çabucak geçer

Bekliycek daha kızlar merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…