2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok şükür bebekler iyi canım Bi hafta daha dayansa çok güzel olur ne kadar içerse kalırlarsa o kadar iyi

Oyyyy canım sende haklısınn bizde gidiyozz evi ediyoruzzz zaten edemicek hale geliyorum artıkk evi süpüremiyorum bundan sonra pek allah yardımcımız olsunn tekbaşına doğuranlar çekenler çok daha iyi bilir buişi bebekk iyi ya kuzuu vaktiyle gelsin inşaallahhh

Son düzenleme:
Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Hayırlı huzurlu cumalar

3-4 gündür annemde kalıyorduk
Ne güzel prensesler gibiydim
Bugün akşam eve geçeceğiz
Külkedisi mode online.
Kalkayımda bari anneciğim için evi silip süpüreyim gitmeden

Bebeğin kıyafetlerini yıkadık. Bugün oturduğum yerden onlarıda ütüleyip yerleştireceğim çekmeceye. Hala pijama çanta gecelik vs almadım.
30+6 dayım. En geç haftaya eksikleri alıp hastane çantasını hazırlamam lazım

Bu arada kızlar BİM’e 89 TLye önden düğmeli pijamalar gelmiş
Üşendiğimden gidemedim hala
Bitmiştir bile muhtemelen. Ama yinede birazdan gidip bakacağım

Ooyyy oyyy ana evinde öyle vallahaa ben anneme gidemedim buayda işler uymuyo eskisi gibii ve artıkk hiçbirşey yapacak halde değilimm gün geçtikce hal kalmıyor karnım epey büyüdü bulaşık ederken afedersin domalmış gibi hissediyorumm halim çok komikk

Kızlar gebelikte basur sorunu yaşayan varmı ya kan geliyo makattan ilerlemişte biraz sanırım krem falan işe yaramıyo diyolar napıcam

Canım kabızlık çok mu yaşadın. Öyle bir sıkıntı varsa ilerlemeden daha fazla doktora git. Arkadaşım o yüzden 8. Ayında basurdan ameliyat olmak zorunda kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…