2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uykum kaçtı, kalçalarım ağrıyor sağa sola yatmaktan. Geçenlerde kontrolüm vardı Benim bebek 2 kilo olmuş 4 kiloya yakın doğar dedi. O yüzden sezeryan gibi duruyor şimdilik. Hazirana kalmayız dedi. Ay biraz modum düşük bazen az kaldı dayan diyorum bi yandan da daha çok gibi geliyor araftayımm

Hay maşallah kuzuya benimde aynı değişik bi ağrı oluyo üstüne yatmaktan. Bi ara kendimi sırt üstü buluyordum ama artık yok hiç yatmıyorum garip bi şekilde.
Modun neden düşük az kaldı gerçekten su gibi geçiyor

Kuzu uyumadın mı sen daha sürekli açım midemle beynim arasında kalmaktan sıkıldım artık mesala kalkıp tost yapmamak için zor tutuyorum kendimi
Maşallah miniğe Benimki bazı günler çok hareketli bazen daha durgun. Daha bi yerimi acıtmadı benim belki ilerleyen haftalarda olur

oyy maşallah güzel kilo almış sezaryen olunca 38 de alıyorlar genelde benimde mayısın son haftasını gecmez diye düşünüyorum geceleri artık zor geciyor dönmemekten felan

Kızlar geçmişi çok okuyamadım N Nurhafsa dan haber var mı ?

Bende bugün soracaktım napıyor diye unuttum. İyidir umarım en son bekliyordu hastanede
Hastanedeyim kızlar, taburcu olmam artık bundan sonra, bu geceden itibaren daha sık gelmeye başladı kasılmalar. Her gün açıklığım kontrol ediliyor, belli bir yere gelince sezerryana alacaklarbırakın Haziran annesi olmayı Mayıs annesi bile olamadım…

Neden öyle acaba
Boğmaca tr de belki çok yaygın değildir?!

Selam canımm
İnşallah sende bebişinde sağlıklı bir şekilde çıkacaksınız ordan. Sanırım 30un üzerindesin hafta olarak o yüzden korkma. Dua et.

Canım benim her şey çok güzel olacak inşallah Rabbim e tutun sana, bebişimize dua ediyorum, ediyoruz

Ben dün tırnaklarıyla dokunuşlarını yakaladım ya kesin tırnağıydı minik minik dokundu gıdıklanma Bi kaç kere bende de oldu canım

Reactions: Jou
Benimki de her zaman böyle değil bazen çok durgun oluyor korkutuyor hatta bazen böyle çok hareketli oluyor uyutmuyor

Allah'ım en hayırlı zamanda bebeklerine kavuşmayı nasip etsin sağlıklı bir şekilde, artık haftalar ilerledi hiçbir sorun olmaz inşallah korkma.

Düşünemedim birden boş bulundum affedin. Rabbım sağlıkla kucağınıza almanızı koklamanizi nasip etsin

sweetgirlcandy canım nasıl oldun?Daha iyisindir umarım

Hediyelik anılık süs yaptıran var mı kızlar?
Baby me nin sıvı deterjanını kullanan var mı memnun kaldınız mı?
Ben bağış yapmayı dusunuyorum canım darussafakaya hedıyelıklerı cok yakınlar tutuyor gerisi atıyor zaten zaman zaman sürekli bağışlar yaptıgım bir kurum bebıskomun dogumu ıcınde özellikle bağış yapmayı ıstıyorum inş
Lütfen böyle düşünüp moralini dahada düşürme hazıran yada mayıs önemli değil bebekler ve sen sağlıklı ne şekilde ne zaman olacaksa o şekilde olsun önemli olan bebeklere sağlıkla kavuşmak
doktorların yorumu ne genel olarak

Özür dilerim açım taze düşünemedim. Foruma yeni katıldım kendim gibi olan birilerine ulaşmak için affedin

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…