2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oy maşallah bareallah

Tansiyonunu ölçtün mü yükselmiş olabilir mi?

Kızlar renkli ultrasonun detaylı ultrasonla bir alakası yok değil mi? Ne zaman renkli bakarlar acaba ekstra rica etmek gerekir mi doktordan? Haftaya randevum var
Renkli ultrasyon 4 boyutlu ultrasyon tatlım. Aslında doktorun arada açıyor olması lazım. Böyle tam yüzünü vs görmedin mi hiç? detaylı ultrasyonda aynı doktordaki gibi ama ondan 45 dk - 1 saat her şeye detaylı baktıkları için o ismi alıyor.

ay vallahi yapar:) neyseki oğlununda umrunda değil, bizde herşeyi beraber yapıyoruz

Aynen bende öyle diyorum. Gerçi o zaman da uykusuzluk falan olacak diyorum

bana yinede güzel geliyor o uykusuzluk bile

çok geçmiş olsun

Çok mu yoruldun canım acaba çok geçmiş olsun. Hamilelikte mr çekimi oluyor mu ki

Vayyy be düşünceli gelin seniii alsın canım boşver aaa adını da vermişsiniz alsın yani nolcak. Altın ucuz değil ama biz de 9ay emek verioz torun sahibi çocuk sahibi oluyorlar

Eşin kapatsın bari onların açığını. Madem çeyrek onlara çok basit walla almıyorlarsa o zaman bnce değer vermiyorlar ya . Ayıp yani çünkü insan bekliyo sonuçta
Eşim alır canım ,ondan yana şüphem yok ,almazsa başına gelecekleri bilir

Ama onlar almaz çeyrek hiç birşey ya onlara lafı bile olmaz yani bir ev arsa vermeleri lazım gayrimenkul zenginleri ama beklemiyorum birşey çünkü gelemeyecegini biliyorum

Vayyy be düşünceli gelin seniii alsın canım boşver aaa adını da vermişsiniz alsın yani nolcak. Altın ucuz değil ama biz de 9ay emek verioz torun sahibi çocuk sahibi oluyorlar
Haklısın valla hamile kalmak zormuş ama hamileliği devam ettirmek daha zor hep bir yürek erintisi rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin herkes doğumdan sonra ne hediye geldi yazsın

Ay hicccc açmadı gerçekten inanamıyorum devlet hastanesine gidiyorum diye mi böyle acaba ben hic görmedim suratını falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…