2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya aslinda büyük küçük şeyler önemli değil ki ,insan önemsediğini hissetmek istiyor bazen ,benimki bir de birşey yapmayıp annemin neler yaptığını sorgulamisti ,
Keşke bana sorsaydi eşime sordu duydum ben
Eşim de annesi mahçup olmasn diye galiba hiç birşey söylemedi öyle konu kaldı arada

Kızlar bebiklerin eşyalarını yıkadınızmı ben biraz daha bekliyim dedim ama bilemiyorum da
Ben yıkadım odasını dizdim çantalarımız hazır canım tabii kendi vaktinde gelsin ama ben panik olmak istemiyorum şimdi yine acile gittim sürekli idrara çıkıyorum karnımda sertleşme oluyor tahlil yapıldı bişry yok bebek iyi dediler yine de ben hazırlıklı olmak istiyorum

Geçmiş olsun canım, sık idrara çıkma değil de yanma vs olursa idrar sıkıntı oluyor genelde

O maşallah ya bende çok sık çıkıyorum bi gecede 5 kere falan uyanıyorum yani sürekli çişim var
Ooo masallah kp mii
Evet canım çok hevesli sağolsun güzel şeylerde alıyo

O maşallah ya bende çok sık çıkıyorum bi gecede 5 kere falan uyanıyorum yani sürekli çişim var

Evet canım çok hevesli sağolsun güzel şeylerde alıyo
Bebek iyiyse sorun yok dedim çıktım valla alttan muayene yapım dedi rahim ağzı açık mı kapalı mı bunu benim doktorum ultrasonda görüyor devletin aciline gittim yok orda görülmez dedi

Evett arkadaşımda 4 dedi yanii

valla benimkide farklı değil, hatta ilk torun ama bişey almayı bırak eve yardıma bile gelmemek için, ömrü boyunca çalışmadığı halde (paraya hiç ihtiyaçları yok) gitti iş buldu ve çalışıyorum çok yoğunum diyor

Valla benimki cimrinin önde gideni. Zaten kendisiyle konuşmuyorum ama sanırım bişeyler alıyordur ama çok alacağını da sanmam ilk torun bide

Benimki geldi de lohusa halimle ben baktm ona misafir gibi oturup kalkti annem gidince gelmişti,çok zorlanmıştm.
Bu sefer annem varken gelse bari .ikisi de şehir dışından geliyor.Gelince de çok kalınıyor .
Şimdiden böyle şeylerin stresi oluyo ben de,Allah gücünü verir tabi önemli olan sagsalim bebislerimizin doğmasi.

Kız bi çeyrek de takarlar artık heralde kıyıp . kayınvalideyi bırak da asıl eşler ne yapacak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…