2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kayınvalidemde annemde ufak tefek şeyler yapıyorlar. Kıyafet falan örgü işleri. Ama çokta bi beklentim olmadı açıkcası hatta annemler kızdı alacak birşey bırakmadınız diye, hevesli olunca baya öyle oluyor galiba :) altın falan takarlar mı onuda göreceğiz :)
Ya aslinda büyük küçük şeyler önemli değil ki ,insan önemsediğini hissetmek istiyor bazen ,benimki bir de birşey yapmayıp annemin neler yaptığını sorgulamisti ,
Keşke bana sorsaydi eşime sordu duydum ben 😅
Eşim de annesi mahçup olmasn diye galiba hiç birşey söylemedi öyle konu kaldı arada😅

Kızlar bebiklerin eşyalarını yıkadınızmı ben biraz daha bekliyim dedim ama bilemiyorum da
Ben yıkadım odasını dizdim çantalarımız hazır canım 🤣tabii kendi vaktinde gelsin ama ben panik olmak istemiyorum şimdi yine acile gittim sürekli idrara çıkıyorum karnımda sertleşme oluyor tahlil yapıldı bişry yok bebek iyi dediler yine de ben hazırlıklı olmak istiyorum

Ben yıkadım odasını dizdim çantalarımız hazır canım 🤣tabii kendi vaktinde gelsin ama ben panik olmak istemiyorum şimdi yine acile gittim sürekli idrara çıkıyorum karnımda sertleşme oluyor tahlil yapıldı bişry yok bebek iyi dediler yine de ben hazırlıklı olmak istiyorum
Geçmiş olsun canım, sık idrara çıkma değil de yanma vs olursa idrar sıkıntı oluyor genelde

O maşallah ya bende çok sık çıkıyorum bi gecede 5 kere falan uyanıyorum yani sürekli çişim var
Ooo masallah kp mii🤩
Evet canım çok hevesli sağolsun güzel şeylerde alıyo 😊

O maşallah ya bende çok sık çıkıyorum bi gecede 5 kere falan uyanıyorum yani sürekli çişim var

Evet canım çok hevesli sağolsun güzel şeylerde alıyo 😊
Bebek iyiyse sorun yok dedim çıktım valla alttan muayene yapım dedi rahim ağzı açık mı kapalı mı bunu benim doktorum ultrasonda görüyor devletin aciline gittim yok orda görülmez dedi

Yeter kuzu ya abartmaya gerek yok 1 gece kalıcaz zaten bazıları liste yapmış instada 4-5 takım pijama falan yazmışlar çok fazla geldi bana

Bende çok kararsızım ya aslında ağırlaşmadan yapsak iyi olur

Yok be kuzum hallolur vakit var daha

Ayy evet ya yok ben başlicam galiba😂

Senin herşeyin hazır canım bilmemmi😂

Ayy evet doğru diyosun bak ben gaza geldim bi kaç güne yıkarım heralde 😂
Evett arkadaşımda 4 dedi yanii

Ya aslinda büyük küçük şeyler önemli değil ki ,insan önemsediğini hissetmek istiyor bazen ,benimki bir de birşey yapmayıp annemin neler yaptığını sorgulamisti ,
Keşke bana sorsaydi eşime sordu duydum ben 😅
Eşim de annesi mahçup olmasn diye galiba hiç birşey söylemedi öyle konu kaldı arada😅

valla benimkide farklı değil, hatta ilk torun ama bişey almayı bırak eve yardıma bile gelmemek için, ömrü boyunca çalışmadığı halde (paraya hiç ihtiyaçları yok) gitti iş buldu ve çalışıyorum çok yoğunum diyor😂

Kızlar kayınvalidesi bebeğine alışveriş falan yapan var mı ya ,başka gruplarda okuyorum şaşırıyorum 😅😅Biizmkiler de asla yok böyle birşey .
İlk oglus da bir çeyrek taktı kv. (Durumları çok çok iyidir)Kendisi genç gelin gibi altinlariyla gezer😅benim altınım yok düğünde de sagolsunlar pek bir şey yapmadılar.

Bunda çeyrek de almaz bence 😅hiç bir şey alacağını sanmıyorum.

Sizinkiler nasıl az sohbet edelim😅
Valla benimki cimrinin önde gideni. Zaten kendisiyle konuşmuyorum ama sanırım bişeyler alıyordur ama çok alacağını da sanmam ilk torun bide😂😂

valla benimkide farklı değil, hatta ilk torun ama bişey almayı bırak eve yardıma bile gelmemek için, ömrü boyunca çalışmadığı halde (paraya hiç ihtiyaçları yok) gitti iş buldu ve çalışıyorum çok yoğunum diyor😂
Benimki geldi de lohusa halimle ben baktm ona misafir gibi oturup kalkti annem gidince gelmişti,çok zorlanmıştm.
Bu sefer annem varken gelse bari .ikisi de şehir dışından geliyor.Gelince de çok kalınıyor .
Şimdiden böyle şeylerin stresi oluyo ben de,Allah gücünü verir tabi önemli olan sagsalim bebislerimizin doğmasi.

Kızlar kayınvalidesi bebeğine alışveriş falan yapan var mı ya ,başka gruplarda okuyorum şaşırıyorum 😅😅Biizmkiler de asla yok böyle birşey .
İlk oglus da bir çeyrek taktı kv. (Durumları çok çok iyidir)Kendisi genç gelin gibi altinlariyla gezer😅benim altınım yok düğünde de sagolsunlar pek bir şey yapmadılar.

Bunda çeyrek de almaz bence 😅hiç bir şey alacağını sanmıyorum.

Sizinkiler nasıl az sohbet edelim😅
Kız bi çeyrek de takarlar artık heralde kıyıp 🙄. kayınvalideyi bırak da asıl eşler ne yapacak bakalım 😅😬🙈

X