2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen canım,kullanılmadan eve gelenler tertemiz kalmış olur

Frosh ben kendim için bulaşık deterjanı almıştım alerjik olduğum için ama temiz içeriklerde paylaşım yapanlarda hiç görmedim. Hatta benim normalde bilmeyip alacağım tüm markalarda illaki bir kaç madde eklenmiş oluyor ismini duymadıklarım içerikleri temiz diye geçiyor.

inş canım bakalı m

Kızlar kayınvalidesi bebeğine alışveriş falan yapan var mı ya ,başka gruplarda okuyorum şaşırıyorum Biizmkiler de asla yok böyle birşey .
İlk oglus da bir çeyrek taktı kv. (Durumları çok çok iyidir)Kendisi genç gelin gibi altinlariyla gezerbenim altınım yok düğünde de sagolsunlar pek bir şey yapmadılar.

Bunda çeyrek de almaz bence hiç bir şey alacağını sanmıyorum.

Sizinkiler nasıl az sohbet edelim

Kayınvalidemde annemde ufak tefek şeyler yapıyorlar. Kıyafet falan örgü işleri. Ama çokta bi beklentim olmadı açıkcası hatta annemler kızdı alacak birşey bırakmadınız diye, hevesli olunca baya öyle oluyor galiba :) altın falan takarlar mı onuda göreceğiz :)

Yaaa ilk defa denk geldim aynı sorunları yaşadığımız birisine birbirimize destek olalım
Böbrek büyümesi kaç mm oldu sizin?
Beni en çok üzen şey down sendrom ihtimalinin artmış olması aslında yoksa az kilolu doğabilme ihtimaline çok takılmıyorum
Hatta incelediğim makalelerde arasında anlamlı bir ilişki bulunmadığı da yazıyor

Benim kv de değil ama kayınpederde çok heves var bana kangru bile aldı hatta bi iki kerede alışveriş yaptılar sağolsunlar banada çeyrek gelicek ilk çocuk tabi benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…