2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İyi yapmışsın kuzum ben daha yer açıcam eşyalara galiba benimde başlamam lazım.. benimde bi çanta kaldı bide uzun gecelik kaldı işte onlarıda aldımmı tamamdır senin ne eksik
Geceligide bitane yeni var yaa 2 tanesi dahada evden getiricem napiyimm yetişmiyo 1 gün için hastanede okadar birşey alamamm
Başlarsın kuzu bizim şifonyer oldugu icin temizle et derken bitti orası oda

Zamanında sağlıkla gelsinler annelik hep telaş işte

Reactions: Jou
Çantayı bi dahaki aya bıraktım bende organizer sipariş ettim bavul içi yavaş yavaş artık yıkadıktan sonra çantayada geçerim ay ütüde var doğruya
Ben de kilitli poşetler var ya onlara koyayim dedim ,boyun ağrılarım hafiflese en azından hastane çantasına girecekleri ütüler koyarım , bayramdan sonraya birakasim var aslında duruma göre bakacağm ben de

Kolay gelsin canım. Benimde boyun fıtığım var nedense hamilelikte tamamiyle geçiyor ağrı. Tabi sen çok dinlenemiyorsun çocukla falan uğraşınca ağrının en büyük kısmı ondan sanırım
Evet ya dinlenirken bile başımda oluyor çocuk ,Alah hiç ayırmasın tabi asla şikayet için demiyorum da yorgunluk oluyor ya boyun ağrım için ne yapabilirim acaba bana önereceğin birşey var mi

Ya işte stres oluyorum yine de acaba geç kalır mı diye. Hastane çantasını da kendiminkileri koyarım artık bebişin de getirince inş. Bi yeni hastane çıkışı alcam bebişime ekstra işte
Yenileri koyarsın canım alınca , diğerleri de gelinca koyarsın,geç olmaz ya daha haziram da doğumlar,iki ay var en az

aynen olabilir canım ebebekten sıvı deterjan alıcam ek olarak bakalım

Kızlar bebiklerin eşyalarını yıkadınızmı ben biraz daha bekliyim dedim ama bilemiyorum da
yıkadım ilk giyeceği kiyafetleride ayrı koydum ama hastane cantasını 35 den sonra hazırlarım. tabi bi sonraki kontrolde Allah korusu nst de sancı vs. cıkarsa daha erken hazırlarım diye düşünüyorum

Geceligide bitane yeni var yaa 2 tanesi dahada evden getiricem napiyimm yetişmiyo 1 gün için hastanede okadar birşey alamamm
Başlarsın kuzu bizim şifonyer oldugu icin temizle et derken bitti orası oda
Yeter kuzu ya abartmaya gerek yok 1 gece kalıcaz zaten bazıları liste yapmış instada 4-5 takım pijama falan yazmışlar çok fazla geldi bana
Ben de kilitli poşetler var ya onlara koyayim dedim ,boyun ağrılarım hafiflese en azından hastane çantasına girecekleri ütüler koyarım , bayramdan sonraya birakasim var aslında duruma göre bakacağm ben de
Bende çok kararsızım ya aslında ağırlaşmadan yapsak iyi olur
Ya işte stres oluyorum yine de acaba geç kalır mı diye. Hastane çantasını da kendiminkileri koyarım artık bebişin de getirince inş. Bi yeni hastane çıkışı alcam bebişime ekstra işte
Yok be kuzum hallolur vakit var daha
Utulemek yıkamaktan daha zor ya çok da yorucu yıkamak en kolayı
Ayy evet ya yok ben başlicam galiba
Senin herşeyin hazır canım bilmemmi
yıkadım ilk giyeceği kiyafetleride ayrı koydum ama hastane cantasını 35 den sonra hazırlarım. tabi bi sonraki kontrolde Allah korusu nst de sancı vs. cıkarsa daha erken hazırlarım diye düşünüyorum
Ayy evet doğru diyosun bak ben gaza geldim bi kaç güne yıkarım heralde

Bak benim hiçbir şeyim yoktu geçtim sizi yıkadık ütüledik. 1-2 hafta sonra bavulunuda hazırlıcam inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…