2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyumuştumda inşaatlar sağolsun beni 1 saat uyuttularr eşimde sabah geldi işten eşimdende yana üzüntüm var doktora gitcek bugün birazdan dunden beri vücudu yanık gibi izleri var dun çıldırdı kaşıntıdan ama bugün kaşıntı iyide kızarıklık çok alerjiden şüphelendim ben insaalah birşey çıkmaz 😔
Benimde yanık gibi izler şeklindeydi cnm işte doktor Gül hastalığı dedi
İnternete Gül hastalığı diye yazınca bende ki izlerden çok daha farklı şekilde çıkıyor
Ama doktor herkes de farklı şekilde çıkıyor dedi

Sebebi stresmiş ya da Alerji ve egzama yine stresten Gül hastalığına çevirebilirmiş

Eğer alerjiyse bile Eşin sıcak suyla duş almasın ve vücudunu hep nemli tutsun bu kaşıntıları hem azaltır hemde yeni döküntüler çıkmasını engeller

İnternete Gül hastalığı diye yazınca bende ki izlerden çok daha farklı şekilde çıkıyor

Sebebi stresmiş ya da Alerji ve egzama yine stresten Gül hastalığına çevirebilirmiş

Eğer alerjiyse bile Eşin sıcak suyla duş almasın ve vücudunu hep nemli tutsun bu kaşıntıları hem azaltır hemde yeni döküntüler çıkmasını engeller
Kuzuu asla sıcak duşla hiç almazz hep ılık ve soğuk alir dünden beri soğuk duş aldı buz gibi ama gene aynı biraz gitmişti oda biraz bakalımm strestli degildi ama dediğin gibi ya alerjiden ya egzamadan süphrleniyorum bakalım gelir birazdan ama egzama kupkuru eder aslında alerjiden yana düşündüm

Oyyy nasılda hareket ediyor 🥺
🥲

Uyumuştumda inşaatlar sağolsun beni 1 saat uyuttularr eşimde sabah geldi işten eşimdende yana üzüntüm var doktora gitcek bugün birazdan dunden beri vücudu yanık gibi izleri var dun çıldırdı kaşıntıdan ama bugün kaşıntı iyide kızarıklık çok alerjiden şüphelendim ben insaalah birşey çıkmaz 😔
Geçmiş olsun kuzu. Aman uyuz salgını var öyle olmasın da

İyi ki varsınız, iyi ki var bu grup gerçekten. 30 haftalığım, inşallah biraz daha sabrederler ama bu kasılmalarla nasıl olur bilmiyorum 😞 çünkü az da olsa açılmam da var😞
Sen merak etme burda okudum ben 2 cm açıklıkla haftalarca ilerleyen vardı. Azsa artmaz umarım bak kaç gün oldu böyle böyle geçicek günler sen modunu hiç düşürme hep olumlu düşün 💪🏻🤗

Senin geçti mi cano

Nerdeeeee 😔
Kaşınmayaaa devam 😩
Screenshot_2022-04-04-14-29-48-141_com.miui.gallery.jpg

Bu adamı bi takip etsene geri dönüşler falan var. İyottan memnun olmayan yok her şeye iyi geliyor.

Canım çok geçmiş olsun umarım önemli bir şey değildir. Benim de aklıma gece yanığı geldi. Bi anda çıkar yanık gibidir ve aşırı kaşınır
Haber et bize canım
Tekrar geçmiş olsun
İyi ki varsınız, iyi ki var bu grup gerçekten. 30 haftalığım, inşallah biraz daha sabrederler ama bu kasılmalarla nasıl olur bilmiyorum 😞 çünkü az da olsa açılmam da var😞
Canım benim sende iyi ki varsın
Biz hep burdayız hepimiz seni çok merak ediyoruz ve sana dua ediyoruz tatlım 🤗
Ne zaman yatış oldu hastaneye
Hatırladığım kadarıyla nerdeyse 1 hafta olacak 😉

Eki Görüntüle 3040606
Bu adamı bi takip etsene geri dönüşler falan var. İyottan memnun olmayan yok her şeye iyi geliyor.
Aaaa sende mi takip ediyosun sweeet
Bende uzun zamandır iyot kullanıyorum gerçekten mucize gibi bi şey. Hem dahili hem harici kullanıyorum çokça memnunum 😎

Canım çok geçmiş olsun umarım önemli bir şey değildir. Benim de aklıma gece yanığı geldi. Bi anda çıkar yanık gibidir ve aşırı kaşınır
Haber et bize canım
Tekrar geçmiş olsun

Bende uzun zamandır iyot kullanıyorum gerçekten mucize gibi bi şey. Hem dahili hem harici kullanıyorum çokça memnunum 😎
Yaa şimdi kullanıyor musun peki?
Hamilelikte kullananlar çocuklarının çok iyi güçlü kafasını falan tutabildiğini söylüyor

Haber et bize canım
Tekrar geçmiş olsun

Birşey yokmuş ya kuzu birşey dokundu ama ne dokundu anlamadıkk zaten alerji 100 olması gerekirken 250 çıkmış bukadar dokunucak neydi bilmemm iğne verdi dahada birşey olmaz allahın izniylee bide krem verdi öyle alerji ama ne dokunduğu belli değill neseki kuçük birşey atlattıkk

Birşey yokmuş ya kuzu birşey dokundu ama ne dokundu anlamadıkk zaten alerji 100 olması gerekirken 250 çıkmış bukadar dokunucak neydi bilmemm iğne verdi dahada birşey olmaz allahın izniylee bide krem verdi öyle alerji ama ne dokunduğu belli değill neseki kuçük birşey atlattıkk

Neyse ki korkulacak bişi yok işte canım tekrardan geçmiş olsun 🤗

• Muhteşem
Reactions: Jou
Canım takip ediyorum yazdıklarını, hatta sen yazdıkça rahatlıyorum. 1 hafta bile kazanabilseniz iyidir. Ama artık bebeklerimizin organları gelişti, doğsalar da inşallah sağ salim atlatırsınız bu süreci. Allaha emanet
Allah razı olsun canım benim, inşallah bekleyebilirler ama kasılmalarım devam ettiği sürece zor gibi. Tabi Rabbim büyük, inşallah beklerler sağlıkla
Hepinizden Allah razı olsun… 3 gün oldu canım

X