2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaayyyy kızzz ilkbaştaki aynısi bendede varr hem o hemde siyahı var okadar rahatki anlatamam sanaa

Soğuk süt geçirmez yaa aşko ılık içmen lazım ben ılık içerdim yada biraz ısıtırdım ılık olana kadar
İyi geliyo o an kuzu ya ne bilim
Yok benim eşim anlayamaz sağ olsun ailesi hemen doldurur nasıl yapıyorlar çözemiyorum 🙄 yavruma üzülüyorum zaten doğmadan strese giriyor sebepte halası ve babaannesi illa gelip yatmak istiyo eşimi dolduruyor yardım etse gam yemem geçen geldi kıyafetleri ayırıyorum bi yandan yemek kahvesini içti gitti Yorgunum dedi🤭🤭
Kuzu eşler ne yazıkki biz kadar duygusal bakamıyolar benimkide bazen çok hizmet ediyo bazende bi bardak suyu vermeye üşeniyo 😄 ama eşininde araya çizgi koyması lazım ailesi ve seninle sonuçta şuan hamilesin nolursa olsun seni stres yapmamaları lazım
Ahahahha ay valla ya😂 soğuk sütü yudum yudum az iç o zaman işe yarıyor 😂
Aynen kuzu öyle yapıyorum birden sanki yangın söndürügo öyle iyi geliyo😂

İyi geliyo o an kuzu ya ne bilim

Kuzu eşler ne yazıkki biz kadar duygusal bakamıyolar benimkide bazen çok hizmet ediyo bazende bi bardak suyu vermeye üşeniyo 😄 ama eşininde araya çizgi koyması lazım ailesi ve seninle sonuçta şuan hamilesin nolursa olsun seni stres yapmamaları lazım

Aynen kuzu öyle yapıyorum birden sanki yangın söndürügo öyle iyi geliyo😂
Heeee midene iyi geldiyse tamamm kuzum bana iyi gelmemişti yanma sen bulantıdan bahsediyorsun demii ben yanmada ılıksüt içınce geçerdi

Oyyy nasılda hareket ediyor 🥺

Geçmiş olsun canım.Sancı ve kasılmaların nasıl başladı?Aşağıya baskı, belde fena bir ağrı, kasıkta adet sancısı gibi sancı oldu mu?
İnşallah bekleyebildikleri kadar uzun beklerler de sıkıntı olmadan kucağına alırsın canım.
Kontrolde çıktı, ben hissetmedim pek. Yalancı kasılmalarım zaten oluyordu karnımda sertleşme şeklinde , bunda ekstra farklı bir şey veya ağrı hissetmedim😞
İnşallah büraz daha büyür bebişler canım sağlıkla doğarlar
Kontrol altına alamıyorlar kasılmaları, inşallah beklerler biraz daha😞

Kontrolde çıktı, ben hissetmedim pek. Yalancı kasılmalarım zaten oluyordu karnımda sertleşme şeklinde , bunda ekstra farklı bir şey veya ağrı hissetmedim😞

Kontrol altına alamıyorlar kasılmaları, inşallah beklerler biraz daha😞
Günaydın kızlar 🥰 özellikle sana bakmaya geldim. Hay Allah yaa şu haftayı geçirirsin inşallah. Sıkıldıkça yaz bize korkma sakın. Nurhafsa buarada kaç haftalık oldun sen canım

Uyumuştumda inşaatlar sağolsun beni 1 saat uyuttularr eşimde sabah geldi işten eşimdende yana üzüntüm var doktora gitcek bugün birazdan dunden beri vücudu yanık gibi izleri var dun çıldırdı kaşıntıdan ama bugün kaşıntı iyide kızarıklık çok alerjiden şüphelendim ben insaalah birşey çıkmaz 😔

Uyumuştumda inşaatlar sağolsun beni 1 saat uyuttularr eşimde sabah geldi işten eşimdende yana üzüntüm var doktora gitcek bugün birazdan dunden beri vücudu yanık gibi izleri var dun çıldırdı kaşıntıdan ama bugün kaşıntı iyide kızarıklık çok alerjiden şüphelendim ben insaalah birşey çıkmaz 😔

Geçmiş olsun canım alerjisi varmıydı normalde yediği bişey dokundu herhalde.

• Beğen
Reactions: Jou
Birşeyde yemedi dün orucluyken oldu yemeden önce anlamadık bakalımm neolcak gitti şimdi bende geleyim dedim ama ısrarla yok dedi

Hemen üzme kendini kuzum önemli bişey değildir mutlaka. Gitmediğin iyi olmuş hastane ortamına seni de sürüklemek istemedi tabi

• Beğen
Reactions: Jou
Günaydın kızlar 🥰 özellikle sana bakmaya geldim. Hay Allah yaa şu haftayı geçirirsin inşallah. Sıkıldıkça yaz bize korkma sakın. Nurhafsa buarada kaç haftalık oldun sen canım
İyi ki varsınız, iyi ki var bu grup gerçekten. 30 haftalığım, inşallah biraz daha sabrederler ama bu kasılmalarla nasıl olur bilmiyorum 😞 çünkü az da olsa açılmam da var😞

İyi ki varsınız, iyi ki var bu grup gerçekten. 30 haftalığım, inşallah biraz daha sabrederler ama bu kasılmalarla nasıl olur bilmiyorum 😞 çünkü az da olsa açılmam da var😞
Canım takip ediyorum yazdıklarını, hatta sen yazdıkça rahatlıyorum. 1 hafta bile kazanabilseniz iyidir. Ama artık bebeklerimizin organları gelişti, doğsalar da inşallah sağ salim atlatırsınız bu süreci. Allaha emanet

X