2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hastanedeyim kızlar hala, giremedim bir türlü. Ciğer geliştiricileri yaptıktan sonra kasılma önleyici ilacı kestiler, şimdi kasılmaların ve açılmanın durumuna göre hareket edeceklermiş😞 biraz daha iyiyim şükür kasılmalar açısından, ama doktorlar uzun süre bekleyeceklerini düşünmüyorlar, en azından ciğer geliştiricileri yaptık mantığındalar😞
İnşallah büraz daha büyür bebişler canım sağlıkla doğarlar

https://www.penti.com/tr//mama-emzirme-lace-sutyen/p/PLX1PLYO21IY-PLP
53,33 TL

53,33 TL

62,49 TL

Birde emzirme atleti aldım.
81,24 TL

Bu fiyatlar 250 TL üstüne extra 50 TL ilk indirimli hali..
Aaayyyy kızzz ilkbaştaki aynısi bendede varr hem o hemde siyahı var okadar rahatki anlatamam sanaa
Benimde miğdem cayır cayır şuan soğuk sütle dolaşıyorum evde artık haziran gelsin nolur 😂
Soğuk süt geçirmez yaa aşko ılık içmen lazım ben ılık içerdim yada biraz ısıtırdım ılık olana kadar

Kuzu ben konuyu baştan okuyamadım ama lütfen sakin kalmaya çalış çık bi hava al senden ve bebeğinden önemli değil hiç kimse unutma bunu umarım eşinde bu tutumundan dolayı pişman olur bak çok güzel bişey nasip etti Rabbim bizlere onu getir hep aklına.. stresli olumca benimkide hareket etmiyor asla biraz rahatlıyorum bakıyorum hemen başlıyo kıpırdamaya korkma yani normal
Yok benim eşim anlayamaz sağ olsun ailesi hemen doldurur nasıl yapıyorlar çözemiyorum 🙄 yavruma üzülüyorum zaten doğmadan strese giriyor sebepte halası ve babaannesi illa gelip yatmak istiyo eşimi dolduruyor yardım etse gam yemem geçen geldi kıyafetleri ayırıyorum bi yandan yemek kahvesini içti gitti Yorgunum dedi🤭🤭

Buna kışın baktım, sıcacık giyim diye hatta canlıda gördüm beden olarak baya büyük kalıyor. L miydi tam hatırlayamadım. 60-70 TL gibiydi tek kalmış. Görünce şaşırmıştım özellikle üst tarafı sünmüş gibiydi.

Bunu duyduğuma sevindim ozaman benim aldığım gayet güzel iyi bari 🤭

X