2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim kız döndü sanırım. Hep aynı yerde diyordum ya dünden beri göbeğimin baya üstünde ya kafa ya ayakları, sağ bacak kemiğine doğru da ya kafa ya ayakları var çapraz duruyor

Yat yat nereye kadar dikileyim dedi heralde evladım

Sıkılmaya başladılar galiba :)

Oksapar kullanıyorum, ama şimdiye kadar hiç böyle olmamıştı. Zeytin adetli yiyorum günde 5 adet. Neyse inşallah çok sorun olmadan geçer Normal doğum istiyorum çünkü doktor bol yürüyüş dedi ama bu şekilde biraz zor gibi

Hergün aynı olmuyor. Normal yani canım. Hareketini hissetmediğimiz zamanlarda çikolata yiyip sola yatıyoruz 15 dk sonra hareketlenmeye başlıyor :)

Hergün aynı olmuyor. Normal yani canım. Hareketini hissetmediğimiz zamanlarda çikolata yiyip sola yatıyoruz 15 dk sonra hareketlenmeye başlıyor :)
Evet öyle yapıyorum ama bugün dünkü kadar olmadı mesela çikolata yedim dün başladı ben sıkılıp kalkana kadar oynadı
Bugün bir saat önce denedim yattım tık yok belli bir kere vurdu yarım saat yattım başlamadı oynamaya şimdi kalktım bir iki vurdu durdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…