2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim kız döndü sanırım. Hep aynı yerde diyordum ya🤭 dünden beri göbeğimin baya üstünde ya kafa ya ayakları, sağ bacak kemiğine doğru da ya kafa ya ayakları var çapraz duruyor😂

Yat yat nereye kadar dikileyim dedi heralde evladım 😂
Yaaa benimki de dönmüş doktorum bgn söyledi. 17. Haftadan beri doğum pozisyonunda duruyordu halbuki. Geçen burdan sormuştum hatta aşağıda elektrik çarpması, iğne batması gibi ara ara şeyler oluyor diye meğerse ters döndüğü içinmiş 🙂

İyi akşamlar hanimlar
Size.bisi danisacaktim 23+1 haftadayim düne göre bebek bugün daha az hareket ediyor yani nasıl desem hiç vurmuyor değil sabahtan beri 20 sefer hissetmisimdir ama dünkü kadar kuvvetli ve fazla değil normalmi acaba
Evet bir gün bir günü tutmuyor 🤭 20 sefer de çok iyi canını sıkma 🤗

Evet öyle yapıyorum ama bugün dünkü kadar olmadı mesela çikolata yedim dün başladı ben sıkılıp kalkana kadar oynadı
Bugün bir saat önce denedim yattım tık yok belli bir kere vurdu yarım saat yattım başlamadı oynamaya şimdi kalktım bir iki vurdu durdu

Gayet normal bazı zamanlar öyle olabiliyormuş

Yaaa benimki de dönmüş doktorum bgn söyledi. 17. Haftadan beri doğum pozisyonunda duruyordu halbuki. Geçen burdan sormuştum hatta aşağıda elektrik çarpması, iğne batması gibi ara ara şeyler oluyor diye meğerse ters döndüğü içinmiş 🙂
Yaaa demek ki artık dönecekler benim ki nasıl acaba kafa mı aşağıda ayaklar mı merak ediyorum aylardır yan yatıyordu 😂

Çok sağolun yardımınız için şuan 4 sefer vurdu 🤭 bir haftadır sağ tarafimdaydi hep oraya vuruyodu galiba bugün yer degistirdi şimdi sol tarafimda vuruyo
Öle oluyomu yani dobebilir degilmi

Benimkide bazen seri şekilde tekmeliyor. Bazende gayet sakin ara ara vuruyor :) dönebilir baya akrobatik hareketler yapabilir ':)

Kızlar ya grip oldum ne yapsam çabuk geçer ağır tutucak gibi duruyo çok hapşırıyorum bebeğe zararı olurmu acaba :KK61:
Yaaa geçmiş olsun. Salgın varmış gözlerde akma, hapşuruk fazlasıyla oluyormuş. Ateş olmadığı sürece zararı olmaz diyorlar. Bol bol c vitamini al. Evde limon varsa ayağının altına sür kalın çorap giy baya etki ediyor o

Kızlar ya grip oldum ne yapsam çabuk geçer ağır tutucak gibi duruyo çok hapşırıyorum bebeğe zararı olurmu acaba :KK61:

Kuzum en güzeli her zaman uyguladığım bir limon sık üzerine kaynamış sıcak su, bir çay kaşığı bal birde mideni rahatsız etmeyecekse çay kaşığının azcık ucundan karabiber ekle iç çok iyi geliyor

Yaaa geçmiş olsun. Salgın varmış gözlerde akma, hapşuruk fazlasıyla oluyormuş. Ateş olmadığı sürece zararı olmaz diyorlar. Bol bol c vitamini al. Evde limon varsa ayağının altına sür kalın çorap giy baya etki ediyor o
Aa hemen yapayım hiç duymamıştım sağol kuzu nasıl tuttu anlamıyorum ya iyi atlattım kışı derken bi anda başladı

Kuzum en güzeli her zaman uyguladığım bir limon sık üzerine kaynamış sıcak su, bir çay kaşığı bal birde mideni rahatsız etmeyecekse çay kaşığının azcık ucundan karabiber ekle iç çok iyi geliyor
Ayy doğruya sen demiştin bunu bana ve iyi gelmişti hemen yapiyim sağol kuzum

X